Ekspordi müügijuht

softrend-to%cc%88o%cc%88_1200x628

Sul on suurepärane võimalus viia Eesti pehme mööbel üle kogu maailma, teha seda ägedas meeskonnas ja saada selle eest väärilist tasu.
Eeldame, et oled kirglik Eesti disaini austaja ning otsid innukalt uusi kliente, kellele meie tooteid tutvustada. Suhtled vabalt inglise keeles klientidega üle Euroopa, teiste keelte oskus on boonuseks. Müügitöös oled aktiivne ja järjekindel ning väljakutsed panevad su silmad särama!

Huvi korral saada CV ja kaaskiri aadressile pille@softrend.ee kohe, aga mitte hiljem kui 10. veebruaril. Lisainfo telefonil 56659910.

Turundusjuht

softrend_turundusjuht_1200x628

Sul on suurepärane võimalus anda oma panus Softrendi brändi tuntuse suurendamiseks ja müükide kasvatamiseks. Teha seda targalt ja efektiivselt.
Eeldame, et oled kirglik Eesti disaini austaja ning kogemustega turundustegija. Loomult süsteemne ja analüütiline, samas loominguline ja ideedest pakatav. Valdad ekspert tasemel digiturunduse tööriistu ning tunned end mugavalt tekstide kirjutamises.

Huvi korral saada CV ja kaaskiri aadressile pille@softrend.ee kohe, aga mitte hiljem kui 17. veebruaril. Lisainfo telefonil 56659910.