Miks Softrend?

Kodumaine tootmine

Meil on üle 20 aasta kogemust pehme mööbli tootmisel ja jätkuvalt meisterdame kõik diivanid ja voodid oma Vääna tehases. Juhime ise tootmisprotsessi, mis võimaldab meil teha põhjalikku kvaliteedikontrolli, pakkuda suurt kangavalikut ja diivaneid mitmetes eri mõõtudes. Hoolitseme sinu diivani eest ka siis, kui see on juba sinu oma, pakkudes järelteenindust – kangavahetus, diivanipatjade täitmine, garantiiremont.

Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Me ei ole nõus kvaliteedis ja materjalides järeleandmisi tegema, ent tänu oma tootmisele ja edasimüüjate puudumisele saame seda pakkuda mõistliku hinnaga. Usume, et kvaliteetne toode kestab kauem ja on seeläbi oma hinda väärt.

Disain

Me teeme koostööd kogenud disaineritega, kes oskavad arvestada nii kliendi vajadusi kui ka tulevikutrende ning kes hindavad sarnaselt meile kvaliteeti ja kestvust. Pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted, mis on ilusad, mugavad ja vastupidavad.

Mitmed meie populaarsed tooted on alguse saanud klientide tagasisidest, mille põhjal disainerid ja arendustiim annavad ideele selle õige vormi.

Jätkusuutlik

Me usume põhimõttesse „Osta vähem, aga paremaid asju“. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale – nii ei kuluta me ressursse, et toota asju, mis lõpuks jäävad lattu seisma.

Me panustame toodete kvaliteeti, et need kestaksid kaua. Kasutame oma toodetes ainult FSC sertifikaadiga puitu. Me anname kangajääkidele uue elu – nendest saavad kaunid dekoratiivpadjad ja tugevad riidest kotid. Kasutame oma mööbli kohaletoomiseks korduvkasutatavat pakendid.

  • Tänu masinlõikusele planeerime ja lõikame võimalikult täpsed kangakogused. Tekkinud kangajääkidest valmistame dekoratiivpatju.
  • Mööbli toome sulle koju korduvkasutatava pakendiga.
  • Tellimustööna valminud mööbel aitab vältida laojääkide tekkimist.
  • Ostame sisse võimalikult õiges mõõdus poroloonidetaile. Poroloonijääke kasutab koostööpartner padjasisu tootmisel.
  • Tooted on valmistatud Eestis ja ei läbi pikki vahemaid. Võrreldes välismaalt tellitava mööbliga on väiksem transpordist tingitud CO2 emissioon.
  • Kasutame FSC sertifikaadiga puitu.

Inspireeriv keskkond

Diivan on kodurahu keskpunkt, millest sisustamine tavaliselt alguse saab. Et kõik sinu kodus oleks kaunis, oleme juurde loonud oma mööblikollektsiooni ja valikusse võtnud erinevaid hinnatud sisustusbrände, kelle disainikeel ja põhimõtted lähevad kokku meie omaga.

Näeme palju vaeva oma salongide väljapanekuga, et need oleksid inspireerivad ja uusi sisustusideid pakkuvad.

Sõbralik ja kompetentne teenindus

Meie juures saad nõu küsida kogenud müügikonsultantidelt, kes aitavad sul muuhulgas orienteeruda kangaste põnevas maailmas ja vastavalt sinu interjöörile soovitavad sulle õigeid tooteid. Oleme alati sinu jaoks olemas, kui sul tekib tellitud toodete hooldamise kohta küsimusi.

Loe veel