Järelteenindus

Me hoolitseme hea meelega sinu pehme mööbli eest ka siis, kui see on juba sinu oma! Alati ei ole vaja uut diivanit või voodit soetada. Mõnikord saab väikeste muudatustega vanale heale diivanile uue elu sisse puhuda. See on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik valik. 

Kangavahetus

Softrendi diivani ja voodi karkassile on 20-aastane garantii, ent on loomulik, et selle aja jooksul kodu muutub ja tekib soov mööbli kangast või tooni uuendada. Et diivan saaks uuendustega kaasas käia, pakume kanga vahetuse võimalust.
Hinnapakkumise jaoks saada päring aadressile koos järgmise infoga: toote mudel ja mõõt, pilt tootest ning uue kanga nimetus.

Uute diivanipatjade tellimine

Kui sul on Softrendist ostetud lahtiste iste- või seljapatjadega diivan, siis on võimalik vajadusel oma diivanile uued iste- või seljapadjad soetada. 

  • Istumispatjade vahetamine on võimalik toodetel: Adamson, Benny, Hugo, Laguuna, Mac
  • Seljapatjade vahetamine on võimalik toodetel: Adamson, Benny, Hugo, Laguuna, Linja, Mac, Meta, Naomi, Newman

Diivanijalgade vahetus

Selline väike detail nagu diivanijalad võib üldilmet palju muuta. Mitme Softrendi diivani puhul on sul võimalik valida erineva viimistlusega puitjala ja metalljala vahel. Vali välja sobiv diivanijalg ning me tuleme ja vahetame selle ära!

Küsi järelteeninduse lisainfot ja hinnapakkumist: