Kohaletoimetamine ja tagastamine

Kohaletoimetamine

Kõigile tellimustele tasuta transport!

Kõik Softrendi veebipoest tellitud tooted toimetame Sinuni tasuta! Tallinnas (sh lähivaldades*), Tartus ja Pärnus toovad Softrendi paigaldajad pehme ja kõva mööbli lisatasuta tuppa, panevad vajadusel kokku ja viivad pakendi ära.

Väljaspool Tallinna, Tartut ja Pärnut toovad meie transpordipartnerid kõik tellimused Sulle maja välisukseni.

NB! Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele toimub vedu eritingimustel. Sel juhul palume ühendust võtta Softrendi klienditeenindusega või saata päring: .
* Harku, Saue, Saku, Kiili, Rae, Jõelähtme, Lagedi, Loo, Viimsi

Tagastamisõigus

Diivanitele 14-päevane prooviperiood

 

Mugavus ja kvaliteet on meie jaoks väga olulisel kohal. Proovi oma uut tellimustööna valminud diivanit kodus kaks nädalat, et olla kindel, et see on sulle täpselt õige. Kui sa mingil põhjusel ei ole sellega rahul, siis saad selle vahetada sobivama vastu või tasuta tagastada.

 

Eeldame, et hoiad oma diivanit uueväärsena, kasutad seda eesmärgipäraselt ega kahjusta seda teadlikult.

 

Mööblile ja aksessuaaridele 14 päeva tasuta tagastus

 

Kui sa leiad, et tellitud tooted siiski sinu koju mingil põhjusel ei sobi, saad need 14 päeva jooksul tasuta tagastada. Toode ei tohi olla kahjustatud ja see peab olema uueväärses seisukorras. Võimalusel palun tagasta toode originaalpakendis.

 

Defektne toode

 

Kui tootel on tehase poolt tingitud puudujäägid või tootmisvead, siis teeme tasuta garantiiremondi või ostame probleemse toote tagasi.

 

Võta meiega ühendust: