Softrendi inspireerivad sisustussalongid ootavad sind

Softrendi sisustussalongides saad proovida meie diivaneid-voodeid ning valida rohkemate kangaste vahel kui e-poes. Lisaks pehmele mööblile saad salongis avastada veel mitmeid põnevaid sisustustooteid, mille abiga teed kodu jaoks valitud lahenduse terviklikuks. Diivanite ja kangaste osas annavad sulle meeleldi oskuslikku nõu meie müügikonsultandid.

Personaalne teenindus

Meilt saad tellida erineva pehmuse, kuju ja mõõtudega diivaneid. Lisaks on meie diivanitel suur kangavalik. On arusaadav, et suurest valikust õige leidmine võib olla keeruline. Meie salongides saad nõu küsida müügikonsultantidelt, kes aitavad sul orienteeruda kangaste ja diivanipatjade pehmuse põnevas maailmas ning soovitavad vastavalt sinu ruumile ja stiilile sulle sobiva diivani.

Suur kangavalik

Meie salongides saad valida enam kui 120 erineva kanga vahel, erinevaid toone on kokku lausa 5000!  Meie kangavaliku vaieldamatud hitid on AquaClean kangad, millelt saad plekid välja veega puhastades – küsi müügikonsultandilt testrit proovimiseks.
Softrendist leiad üle 40 tuntud ning hinnatud tekstiilibrändi, muuhulgas AquaClean, Orient Occident, Lauritzon, Fargotex, FibeGuard, Fabb, Romo, VillaNova, Alhambra, Thevenon, KirbyDesign, Agmamito, Camira ja Kvadrat.

Rahulik meeleolu

Meie juures ei pea kiirustama! Avarates salongides on ruumi kõigile ja võid võtta aega, et endale õige sisustus leida. Eriti diivanit või tugitooli valides soovitame sul võtta mõned minutid ja väljavalitut proovida. Ka kodus veedad sa sellel pikalt aega. Nii saad sa teha läbimõeldud otsuseid ja valida just selle, millel istumist naudid kaua.

Rohkem kui diivan

Me väärtustame head disaini ja kvaliteeti kõiges, millega me end ümbritseme. Me usume, et hea disain on kõige olulisem just argistel hetkedel – ärkamine mugavas voodis, lemmiktass hommikukohvi jaoks, lähedastega veedetud hetked söögilaua ääres, mõnusad puhkehetked diivanil koos inspireeriva raamatuga.

Seetõttu leiab meie salongist ka palju elustiilitooteid, mis aitavad igapäevaelu meeldivamaks muuta.

Inspireeriv interjöör

Värskendame sageli salongide väljapanekut, et iga kord, kui sa meid külastad, leiaksid värskeid sisustusideid ja uudistooteid. Iga diivani juurde on sobitatud täiendavad tooted, et saaksid paremini ette kujutada terviklikku interjööri ja teha hubase lahenduse valikud ühe korraga.

Leia lähim salong Tallinnas (Pirital, Roccas, Tondil), Tartus või Pärnus