Inspireerivad salongid

Tule võta tass head kohvi ja tunne end kui kodus! Softrendi elustiilisalongides saad proovida meie diivaneid, valida rohkemate kangaste vahel kui e-poes ja avastada peale mööbli veel mitmeid põnevaid sisustustooteid. Diivanite ja kangaste osas annavad sulle meeleldi oskuslikku nõu meie müügikonsultandid.

Rahulik meeleolu

Meie juures ei pea kiirustama! Avarates salongides on ruumi kõigile ja võid võtta aega, et endale õige sisustus leida. Eriti diivanit valides soovitame sul võtta tass kohvi ja mõned minutid väljavalitud diivanit proovida – sest ka kodus veedad sa sellel pikalt aega. Nii saad sa teha läbimõeldud otsuseid ja valid diivani, millel istumist naudid kaua.

Personaalne teenindus

Meie diivanitel on väga suur mõõdu- ja kangavalik. On arusaadav, et suurest valikust õige leidmine võib olla keeruline. Meie salongides saad nõu küsida müügikonsultantidelt, kes aitavad sul orienteeruda kangaste põnevas maailmas ja vastavalt sinu ruumile ja stiilile soovitavad sulle sobiva diivani.

Elustiilitooted

Me väärtustame head disaini ja kvaliteeti kõiges, millega me end ümbritseme. Me usume, et hea disain on kõige olulisem on just argistel hetkedel – ärkamine mugavas voodis, lemmiktass hommikukohvi jaoks, õiged kirjatarbed oma tööpäeva lihtsustamiseks, lähedastega veedetud hetked söögilaua ääres, mõnusad puhkehetked diivanil koos inspireeriva raamatuga. Seetõttu leiab meie salongist ka palju elustiilitooteid, mis aitavad igapäevaelu meeldivamaks muuta.

Suur kangavalik

Meie salongides saad valida enam kui 120 erineva kanga vahel, rääkimata lugematutest toonivalikutest! Meie kangavaliku vaieldamatud hitid on AquaClean kangad, millelt saad plekid välja veega puhastades – küsi müügikonsultandilt testrit proovimiseks.
Softrendist leiad üle 40 tuntud ning hinnatud tekstiilibrändi, muuhulgas Aqua Clean, Orient Occident, Lauritzon, Fargotex, FibeGuard, Fabb, Romo, VillaNova, Alhambra, Thevenon, KirbyDesign, Agmamito, Camira ja Kvadrat.

Inspireeriv interjöör

Kõik Softrendi salongid on kujundatud sisekujundaja Katariina Kalda poolt, kes väljapanekut sageli värskendab, et iga kord, kui sa meid külastad leiaksid värskeid sisustusideid ja uudistooteid. Iga diivani juurde on sobitatud täiendavad tooted, et saaksid paremini ette kujutada terviklikku interjööri.

Vaata meie salongide asukohtasid >