Klientide kodud: Anna-Liisa moderne minimalism

Koju võib sisustada tuhandel eri viisil, kuid peamine on alati see, et kodus oleks hea olla. Anna-Liisa kodu on näide sellest, kuidas mõne silmapaistvama esemega, saab muidu neutraalses ja puhtas ruumis kujundada lihtsa, ent hubase kodu.

1. Kuidas sa kirjeldaksid oma sisustusstiili? Mis sind oma kodu kujundamisel inspireerib?

Kodu sisustamisel olen eelkõige lähtunud põhimõttest, et lihtsuses peitub võlu ja seetõttu olengi üritanud ruume asjadega mitte liigselt üle küllata ning keskenduda hoopis ühele-kahele esemele. Kodus soovin eelkõige ennast hästi tunda ja asjade rohkus, vähemalt minu puhul, pärsiks seda.

Stiililt võiks seda ehk nimetada modernseks minimalismiks ja inspiratsiooni selleks ammutan kõikjalt, näiteks nii ringi reisides kui ka kaaskodusisustajaid jälgides.

2. Miks valisid just Softrendi Newman diivani ja Opera voodi?

Softrendi valisime eelkõige kolme asjaolu tõttu – suur kangavalik, kvaliteetsed tooted ning eranditult ilus disain.

Küll aga oli diivani puhul otsingute keskmes just kangas, mis lisaks ilusale välimusele tagaks ka vastupidavuse ning pika eluea, sest meie peres on üks neljajalgne ja ka väike mudilane, kes eelmisele diivanile tegid vaid mõne aastaga üks-null. Nii saigi valitud mustust hülgava töötlusega kangas ja pole veel kordagi valikus pidanud pettuma!

Opera voodi aga võlus meid salongis oma lihtsa, kuid ilusa välimusega ning samal ajal ka praktilisusega, sest voodi alla sai tellida suure panipaiga, mis aitab kapid ja muud pinnad hoida “mürast” puhtana.

Kusjuures värvivalikult plaanisin voodi tellida esialgu halli sametkangaga, aga salongis olnud samblaroheline voodi võlus nii mind kui meespoolt niivõrd, et värviks jäigi just see kaunis roheline.

3. Nüüd kui teil on Softrendi diivan ja voodi mõnda aega olnud, kuidas oled valikuga rahul ja mis selle juures meeldib?

Kui kodu sisustamisel olen ikka aja jooksul nii mõnegi apsaka teinud, siis nii diivani kui voodi valikuga panin küll kümnesse. Sealjuures on diivan juba omajagu elu näinud, aga näeb ikka sama hea välja kui esimesel päeval, ning meie roheline voodi saab alati külalistelt kiitust, et nii äge värvivalik.

Jälgi Anna-Liisa kauni kodu kujunemist Instagrami kontolt @kodusonhea 

Kasutatud pildid: @kodusonhea instagrami konto.

Sobivad tooted

Vaata kõiki artikleid