Hack Interior`i kujundatud korter Vesilennuki arenduses

Noblessneris asuv Vesilennuki arendus on inspireeritud piirkonna ajaloost, sadamarajatistest ja uusarenduse mereäärsest asukohast. Antud piirkonnast on saanud endise tootmisala asemel lühikese ajaga mereäärne linnaosa. Sealsed kerkinud hooned on silmapaistva ja põneva arhitektuuriga.

Kui meie poole pöördus klient, kes oli äsja Vesilennuki uusarendusse soetanud 4-toalise merevaatega korteri, siis teadsime kohe, et soovime antud projektis kaasa lüüa. Kliendi poolt oli juba värskelt valminud arendusse siseviimistluspakett välja valitud ning viimistlusvalikutes ei olnud enam võimalik kaasa rääkida. Põnevaks väljakutseks oli luua terviklik interjöör, mis oleks industriaalsete sugemetega ning haakuks juba valitud viimistlusmaterjalidega ning juba paigas oleva korteri planeeringuga.

Meie kliendi kindlaks sooviks oli kasutada industriaalsest interjöörist inspireeritud elemente, maskuliinseid toone ning eriti oluliseks pidas klient läbimõeldud ning funktsionaalseid lahendusi ning äärmiselt oluline oli ka toodete puhul kasutusmugavus. Materjalidest soovisime kasutada naturaalset puitu, metalli, nahka, klaasi mida tasakaalustaksid pehmed tekstiilid. Elementidest on kasutatud ka perforeeritud metalli, freesitud mustriga metallist dekoratiivseid käepidemeid, metallvõrgust abilaudu.

Soovisime projekti kaasata ka mitmeid kodumaiseid brände ja tooteid. Varasem positiivne kokkupuude oli olemas ning teadsime, et meil on paindlikkus materjalide ja toodete modifitseerimisel. Pehme mööbli osas oli meil kindel visioon kasutada Softrendi DON mooduldiivanit, mille mooduleid saime kombineerida, et see vastaks meie vajadustele ja kohanduks ruumi. Diivanist sai koheselt ka kliendi lemmik element.

Elutuppa pidi lisaks diivanile mahtuma veel mahukas köögisaar ning suur söögilaud. Kõik tooted valmisid eritellimusena, et paremini sobituda ruumi planeeringuga. Tahtsime, et ruum mõjuks ka möbleeritult õhulise ja avarana ning mööbel mõjuks ruumi osana. Läbivaks jooneks oli ühtsete materjalide kasutamine läbi korteri. Läbiv oli ka värvipalett kogu korteris.

Korteri näol on tegemist üürikorteriga, seetõttu oli kliendi jaoks oluline, et voodid oleksid äärmiselt mugavad ja kasutatud oleks kvaliteetseid madratseid. Ka kontoris oli soov kasutada diivanvoodit, mis oleks võimalikult mugav ning mahutaks vajadusel ära külalised. Sobivad tooted leidsime Softrendi valikust.

Projekti tegi huvitavaks meie jaoks ka see, et olime saanud kliendilt sisendi tuua sisse industriaalseid elemente ja kasutada projektis kliendi poolt soetatud kunsti nii esikus kui külaliste magamistoas, kuid ülejäänud terviklahenduse osas ei seatud meile piire ning saime fantaasial lennata lasta.

Kindlasti on märkimisväärne ka see, et klient usaldas meie meeskonda täielikult ning valminud projektiga tutvus alles projekti lõppstaadiumis. Meie rõõmuks oli klient korterist täiesti vaimustuses ning peagi on see valminud üürikorter ka turul saadaval.

Mainitud tooted

 

Vaata kõiki artikleid