Hea on olla

Softrend hoolitseb, et Sul oleks võimalik luua kodu, kus hea on olla. Kodu, mille ilu rõõmustab südant ja mille mugavus paitab hinge. Kodu, mis algab Sinust ja vastab Sinu elustiilile.

Tule proovi meie laias valikus diivaneid ja voodeid, mida disainime ja toodame oma Vääna tehases kogenud meistrite käe all juba üle 25 aasta. Softrendist leiad ka kokkusobivad aksessuaarid – nii meie looduid kui ka teistelt kvaliteedimärgiga brändidelt.

Vaatan diivaneid

Vaata videot

SoovitameUUS! Maailma ilusaim ja mitmekülgseim stange

Kas ka sinu kodus maanduvad korra kantud riided tooli seljatoele kuhja?

Lase oma toolil olla tool ja kutsu appi Stand, kes võtab su riided hea meelega enda hoida. Et need ei kortsuks ning oleks kogu aeg mugavalt ja sorteeritult käepärast.

See on riidestange Stand

Vaata videot

Mõnus on proovida. Lihtne on valida.

Softrendi sisustussalongides saad proovida meie kvaliteetseid diivaneid, valida rohkemate kangaste vahel kui e-poes ning kombineerida sisustustooteid maitsekaks disainlahenduseks oma koju.

Softrendi salongid ootavad sind Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Vaatan Softrendi salonge

Vaata videot

Ilus on vaadata. Mõnus on istuda.

Ärgem laskem end eksitada kujutlusest, et diivan on pelgalt mööbliese. Just diivanil leiavad tihti aset elu kõige imelisemad hetked.

Õige diivan on see, kus sul alati hea on olla.

See on diivan Newman

Mõnus on uinuda. Ilus on ärgata.

Kõige parem kaaslane on see, kellega sul hea on olla kasvõi niisama vaikides. Selline on sinu Softrendi voodi.

Vaatan voodeid

Mõnus on kohvi juua. Tore on külalistega istuda.

Söögiaeg võiks olla erakordselt nauditav – see võiks olla hetk, kus kõigil hea on olla.

See on söögilaud Ring

Kolm põlvkonda mööblitootmise traditsioone

Meil on üle 25 aasta kogemust pehme mööbli tootmisel ja jätkuvalt meisterdame kõik diivanid ja voodid oma Vääna tehases. Juhime ise tootmisprotsessi, mis võimaldab meil teha põhjalikku kvaliteedikontrolli, pakkuda suurt kangavalikut, diivaneid mitmetes eri mõõtudes ja järelteenindust.

Kasutame vaid pikaealiseid kõrge kvaliteediga materjale. Selle tõestuseks anname Softrendi diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii.

Miks eelistada Softrendi?

Inspiratsioon

Kliendi kodu

Elutoa fookuspunkt on kindlasti diivan, mis peab olema efektne pilgupüüdja, kuid ühtlasi ka mugav ja praktiline. Kasutuskogemuse põhjal võin kinnitada, et istmepadjad on kasutamise käigus väga hästi vastu pidanud. Uskumatu! On oluline, et diivan aja jooksul lõssi ei vajuks.
Anni - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Anni kodu lugu

Kliendi kodu

Lavendlitooni sametkangaga diivan ei ole mitte ainult šikk ja väljapeetud, vaid ka praktiline, kuna annab vajadusel lisa magamiskohti. Diivani kuju on täpselt õige, kvaliteet suurepärane ja kangas on katsudes meeldivalt pehme.
Aleksandra - Tallinn, Eesti
Simon diivanvoodi omanik
Loe kogu Aleksandra kodu lugu

Kliendi kodu

Ma olen Don diivaniga üliõnnelik! Ainus probleem on see, et mina ja mu elukaaslane võitleme alati nurgakoha eest. Õnneks on see piisavalt suur, et mahume mõlemad vajadusel sinna ära. Isegi meie prantsuse buldog saab koos meiega diivanil laiselda.
Audrey - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Audrey kodu lugu

Kliendi kodu

Saan igal aastaajal interjööri patjade ja aksessuaaridega täiesti ümber mängida nii, et diivan on alati õige. Täpselt seda oligi vaja, et suur rõõm keset tuba laiutaks ja kõik, mis ma talle seltsiks panen stiilselt välja saaks kantud.
Elis - Hiiumaa, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Elise kodu lugu

Kliendi kodu

Midagi ajatut. Meie voodi on tulnud meiega kaasa juba eelmisest kodust. Mäletan, et kui selle soetasin, siis soovisin, et mul ei tekiks sellest tüdimust. Ja kui olen praegu poodides ringi vaadanud, siis soetaksin ikka ja jälle selle voodi!
Therese - Tartu, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Therese kodu lugu

Kliendi kodu

Kui kodu sisustamisel olen ikka aja jooksul nii mõnegi apsaka teinud, siis nii diivani kui voodi valikuga panin küll kümnesse. Sealjuures on diivan juba omajagu elu näinud, aga näeb ikka sama hea välja kui esimesel päeval.
Anna-Liisa - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Anna-Liisa kodu lugu

Kliendi kodu

Kuigi vaatasime algul palju sarnaseid diivaneid, siis Newman tundus ainus, mis oli ka tõesti mugav ja kvaliteetne, mitte ainult välimuse poolest ilus.
Inga - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Inga kodu lugu
Loen kõiki tagasisidesid