Rohkem kui diivan

Softrendi tugevuseks on pehmed diivanid ja voodid, mis valmivad kogenud meistrite käsitööna meie Vääna mööblitehases juba 25 aastat.

Lisaks pakub Softrendi mööblipood disainmööblit ja kodu kaunistavaid aksessuaare nii Softrendi kui ka mitmete teiste kvaliteedimärgiga brändide valikust. Vali oma lemmikud e-poes ja külasta ka salonge!

Vaata diivaneid

Vaata videot

Jaanuari eripakkumised

Jaanuaris on kõik Softrendi voodid majakangastega -15%, lisaks valik mööblit ja sisustusakessuaare -20%! Eripakkumine kehtib kuni 31.01 nii e-poes kui salongides. Kõigile tellimustele tasuta transport.
Vaata tooteid

Inspiratsioon

Kliendi kodu

Elutoa fookuspunkt on kindlasti diivan, mis peab olema efektne pilgupüüdja, kuid ühtlasi ka mugav ja praktiline. Kasutuskogemuse põhjal võin kinnitada, et istmepadjad on kasutamise käigus väga hästi vastu pidanud. Uskumatu! On oluline, et diivan aja jooksul lõssi ei vajuks.
Anni - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Anni kodu lugu

Kliendi kodu

Lavendlitooni sametkangaga diivan ei ole mitte ainult šikk ja väljapeetud, vaid ka praktiline, kuna annab vajadusel lisa magamiskohti. Diivani kuju on täpselt õige, kvaliteet suurepärane ja kangas on katsudes meeldivalt pehme.
Aleksandra - Tallinn, Eesti
Simon diivanvoodi omanik
Loe kogu Aleksandra kodu lugu

Kliendi kodu

Ma olen Don diivaniga üliõnnelik! Ainus probleem on see, et mina ja mu elukaaslane võitleme alati nurgakoha eest. Õnneks on see piisavalt suur, et mahume mõlemad vajadusel sinna ära. Isegi meie prantsuse buldog saab koos meiega diivanil laiselda.
Audrey - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Audrey kodu lugu

Kliendi kodu

Saan igal aastaajal interjööri patjade ja aksessuaaridega täiesti ümber mängida nii, et diivan on alati õige. Täpselt seda oligi vaja, et suur rõõm keset tuba laiutaks ja kõik, mis ma talle seltsiks panen stiilselt välja saaks kantud.
Elis - Hiiumaa, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Elise kodu lugu

Kliendi kodu

Midagi ajatut. Meie voodi on tulnud meiega kaasa juba eelmisest kodust. Mäletan, et kui selle soetasin, siis soovisin, et mul ei tekiks sellest tüdimust. Ja kui olen praegu poodides ringi vaadanud, siis soetaksin ikka ja jälle selle voodi!
Therese - Tartu, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Therese kodu lugu

Kliendi kodu

Kui kodu sisustamisel olen ikka aja jooksul nii mõnegi apsaka teinud, siis nii diivani kui voodi valikuga panin küll kümnesse. Sealjuures on diivan juba omajagu elu näinud, aga näeb ikka sama hea välja kui esimesel päeval.
Anna-Liisa - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Anna-Liisa kodu lugu

Kliendi kodu

Kuigi vaatasime algul palju sarnaseid diivaneid, siis Newman tundus ainus, mis oli ka tõesti mugav ja kvaliteetne, mitte ainult välimuse poolest ilus.
Inga - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Inga kodu lugu
Loe kõiki tagasisidesid

Vali endale õige diivan

Ärgem eksitagem end kujutlusega, et diivan on pelgalt mööbliese kus istuda. Just diivanil sünnivad elu kõige imelisemad hetked. Kuidas leida endale sobivaim diivan? Vaata videost, sisekujundaja Katariina Kalda annab nõu.
Vaata videot

Proovi salongis. Naudi kodus.

Softrendi sisustussalongides saad proovida meie kvaliteetseid diivaneid, valida rohkemate kangaste vahel kui e-poes ning kombineerida sisustustooteid maitsekaks disainlahenduseks oma koju. Softrendi salongid ootavad sind Tallinnas, Tartus ja Pärnus.
Vaata meie salonge

Vaata videot

Imelises voodis näeme imelisi unenägusid!

Meie kollektsioonist leiad ainult teravate nurkade vabad kodumaised disainvoodid, mis toovad sinu magamistuppa pehmust ja hubasust.
Vaata voodeid

Kolm põlvkonda mööblitootmise traditsioone

Softrendi mööblit valmistavad käsitööna meie enda tehases Väänas 35 kogenud meistrit. Neid traditsioone tahame hoida.

Olles  25 aastat pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil meie jaoks eriline tähendus. Ise tootmisprotsessis osalemine võimaldab meil teha põhjalikku kvaliteedikontrolli, pakkuda laia kangavalikut ja diivaneid mitmetes eri mõõtudes. Hoolitseme sinu diivani eest ka siis, kui see on juba sinu oma, pakkudes ka järelteenindust – näiteks kangavahetus, diivanipatjade täitmine või ka garantiiremont.

Miks eelistada Softrendi?