Avalik ruum 2 - Softrend

Koos töötamiseks loodud

Igal tööl on oma aeg ja koht. Ka loomisel. Koos loomisel. Et midagi uut välja mõelda, arendada, katsetada ja läbi mängida, vajame paindlikku ja dünaamilist ruumi, kus mööbel ei piira vaid võimestab meie tegevusi.

Vaata tooteid

Uus!

August Nook

August Nook on kompaktne töökoht neile mobiilsetele inimestele, kes käivad kontoris, et keskenduda mõnele konkreetsele ülesandele ja kes püsivat töölauda ei vaja. Nook pakub rohkem privaatsust kui tavalised juhutööpaigad.

See kolm ühes lahendus sisaldab silmade kõrgusel olevaid paneele, mis annavad privaatsust; lauda, kus mahub sülearvutiga töötama; ja istet, mis on nii mugav, et tahaks jääda terveks päevaks.

Tutvu tootega
Modulaarne diivanilahendus

Meeter

Meeter on modulaarne diivan kõikjale avalikku ruumi: restoranidesse, ootealadele, kontoritesse. Diivanilahenduse saab koostada kolme erineva kõrgusega moodulitest, mille laiuse saab valida vahemikus 62-150 cm. Isikupära lisavad õhulise disainiga metalljalad. Meetrilahendused sobivad meeskonna- või individuaalseks tööks, neist saab moodustada kombinatsioone erinevate töörühmade jaoks või luua ruumi eraldavaid üksuseid.

Tutvu tootega
Modulaarsed ja mängulised

Tumbasüsteemid

Vaata tooteid

August

Heli summutav diivaniseeria

Heli summutavate omadustega diivaniseeria August on loodud spetsiaalselt avatud planeeringuga töökeskkonda.
Mitmes eri laiuses ja kõrguses variatsioonid lubavad luua eri suuruses sõltumatuid privaatsuse-saarekesi, kus pidada minikoosolekuid, süveneda kirjatöösse või teha aktiivsest töökohast eemal vajalik telefonikõne.

Tutvu Augustiga
Avatud kontori eesmärk

Enjoy being focused

Loe edasi