Koos töötamiseks loodud

Igal tööl on oma aeg ja koht. Ka loomisel. Koos loomisel. Et midagi uut välja mõelda, arendada, katsetada ja läbi mängida, vajame paindlikku ja dünaamilist ruumi, kus mööbel ei piira vaid võimestab meie tegevusi.

Vaata tooteid

Uus!

August Nook

August Nook on kompaktne töökoht neile mobiilsetele inimestele, kes käivad kontoris, et keskenduda mõnele konkreetsele ülesandele ja kes püsivat töölauda ei vaja. Nook pakub rohkem privaatsust kui tavalised juhutööpaigad.

See kolm ühes lahendus sisaldab silmade kõrgusel olevaid paneele, mis annavad privaatsust; lauda, kus mahub sülearvutiga töötama; ja istet, mis on nii mugav, et tahaks jääda terveks päevaks.

Tutvu tootega

Avatud kontori eesmärk:

Enjoy being focused

Loe edasi

August

Heli summutav diivaniseeria

Heli summutavate omadustega diivaniseeria August on loodud spetsiaalselt avatud planeeringuga töökeskkonda.
Mitmes eri laiuses ja kõrguses variatsioonid lubavad luua eri suuruses sõltumatuid privaatsuse-saarekesi, kus pidada minikoosolekuid, süveneda kirjatöösse või teha aktiivsest töökohast eemal vajalik telefonikõne.

Tutvu Augustiga
Nõuanded

Kuidas sisustada kaasaegset kontorit?

Loe blogist

Tumbasüsteemid

Modulaarsed ja mängulised tumbasüsteemid on tänuväärne lahendus, kui sisustad multifunktsionaalset ruumi. Softrendi valikus on tumbasüsteemid, mille abil saad kujundada ruumi vajadustest lähtuva kombinatsiooni ning seda alati kerge vaevaga ümber tõsta.

Tutvu toodetega