Helisummutav kontorimööbel

Avatud planeeringuga kontorites ei ole tihtipeale vaheseinasid ja seetõttu tekivad probleemid helide kajamisega. Meeldivama töökeskkonna jaoks on vaja erinevaid helisid – ventilatsioonimüra, sammude kaja, vestlused ja telefonikõned ja muud taustahelid – oluliselt summutada.  

Kuidas mõjub mürarikas töökeskkond töötajatele?

01/ Rahulolematus töökeskkonnaga

69% inimestest ei ole rahul oma kontori helitasemega (Gensler). Lausa 13% töötajatest ütleb, et nad on avatud planeeringu tõttu kaalunud töökoha vahetamist ja nad on nördinud, kuna juhtivtöötajatele võimaldatakse privaatsemaid kabinette. 

02/ Väsimus ja stress

Pidevalt mürarikkas keskkonnas viibimine põhjustab väsimust ja stressi. See omakorda vähendab töötajate keskendumisvõimet ja produktiivsust.  

Lahendus: akustiliste omadustega mööbel

Akustiline keskkond mängib olulist rolli meie elus. See mõjutab meie tööefektiivsust ja veelgi olulisem – tervist. Helisummutavate omadustega mööbel on mitmekülgne – see aitab luua parema helilise keskkonna ja võimaldab luua privaatseid töökohti ja tsoone.

  • Heli summutav: akustiliste omadustega mööbliesemete seinad on polsterdatud ja kaetud villase kangaga, millel on head helisummutavad omadused. Üks tööjaam (näiteks August 2S /H1) summutab sama palju heli kui 7-9 akustilist seinapaneeli mõõtudega 600x600x50mm.
  • Praktiline: võrreldes akustiliste seinapaneelidega on helisummutavate omadustega mööblil suurem praktiline väärus, kuna võimaldab luua erinevaid tsoone ja privaatseid töökohti.

Parimad helisummutajad