Kontorid on muutumas koostöö ja koosloomise kohaks 

Globaalne pandeemia on järsult suurendanud kaugtööd tegevate inimeste arvu ja ekspertide hinnangul jätkub see trend ka olukorra normaliseerudes.
Erinevad küsitlused näitavad, et inimesed soovivad ka tulevikus vähemalt osalise ajaga kodust tööd teha. See tähendab, et kontoritesse ei ole vaja enam nii palju statsionaarseid töökohti ja pigem saavad kontorid kokkusaamise kohaks, kus töökaaslastega koos ajurünnakuid teha, üritusi nautida, koostööd teha.

01/ Koostöö annab paremad tulemused

Uuringud näitavad, et silmast silma kohtudes tekib kolleegidel omavahel suurem vastastikune usaldus ning jõutakse kiiremini paremate ideedeni.

Lahendus: loovnurk

Kui inspireerituna sa tunned end pika koosolekulaua taga istudes ebamugavatel kontoritoolidel? Ilmselt mitte väga. Loominguline keskkond aitab kaasa loovatele ideedele. Ergonoomika ja paindlikkus on siinjuures olulisel kohal.

  • Mobiilne: ratastel lauda on lihtne liigutada. Nii saad loovnurga üles seada just selle tiimi juures, kel seda vaja läheb. Miks ka mitte ilusate ilmade korral koosolekuid läbi viia kontori terrassil.
  • Ergonoomiline: kõrge tumba on ergonoomiline, see hoiab selja sirge ja mõtte terava.
  • Kompaktne: loovnurk mahub ära juba 4m2 alale.

Sobivad tooted