Regulaarsed pausid on produktiivsuse aluseks 

Tööpäeva jooksul väikeste pauside tegemine aitab suurendada tööefektiivsust ja produktiivsust. Uuringud on näidanud, et kõige parem töörütm on 52 minutit fokusseeritud tööd, millele järgneb 17-minutiline paus. Töökaaslastega sotsialiseerumine on osa töökäimise kogemusest. Head suhted aitavad kaasa koostööle ja üleüldisele õhustikule kontoris.

Lahendus: puhkenurk

Puhkenurk ei ole vaid üksik diivan kontori nurgas. See on omaette väärtuslik ala, millel peab olema ülejäänud töökeskkonnast erinev tunnetus. Näiteks tasub sellesse tsooni planeerida rohkem värve, taimi ja lilli, ajakirju ja raamatuid. See ala tasub eraldada ülejäänud töötsoonist, et sealsed vestlused keskendunud töötajaid ei häiriks.

  • Mugav: meil on pikaajaline kogemus diivanite tootmisel ja meie eesmärk on töökeskkonnas samasugust mugavust pakkuda. Puhkenurga diivanid on piisavalt mugavad, et seal meeldivalt pause veeta.
  • Tsoonid: vaheseinte abil saab luua eraldi puhketsooni, et sealsed vestlused ei segaks teisi töötajaid.
  • Heli summutav: akustiliste omadustega mööbliesemete seinad on polsterdatud ja kaetud villase kangaga, millel on head helisummutavad omadused. Üks tööjaam (näiteks August 2S /H1) summutab sama palju heli kui 7-9 akustilist seinapaneeli mõõtudega 600x600x50mm.

Sobivad tooted