Fookuspõhine kontor

Avatud kontorid olid murrangulised – need kaotasid töötajate vahelt eraldavad seinad, mille olid tekitanud kabiinid. See muutus sillutas teed koostööle, suhtlusele ja sidususele. Kuid sellel on ka varjukülg – uuringud näitavad, et 95% inimestel on sellises töökeskkonnas raske keskenduda.

See, kuidas me tänapäeval töötame ja mida meilt tööl oodatakse, paneb proovile ka meie töökeskkonna, luues vajaduse rohkema järele – traditsioonilistest laudadest, sahtlitest ja kappidest enam ei piisa. Tänapäeval sõltub meie töö tulemus suuresti sellest, kui tõhusalt suudame keskenduda ja avatud meelega probleeme lahendada.

Softrend pakub lahendusi, mis toetavad tähtsatele ülesannetele keskendumist tänapäevases töökeskkonnas, kus meid ümbritseb palju segavaid tegureid. Meie mööbel on mõeldud kõigile, kes tahavad oma tööd keskendunult teha. Erinevad tööülesanded nõuavad erinevaid töötingimusi. Meie tootelahendused on modulaarsed ja mitmefunktsioonilised ning neid on lihtne avatud kontorisse paigutada.

Avatud kontoris on väga oluline, et oleks mugav töötada nii eraldi töökohtadel kui ka rühmas ja koosolekutel. Meie usume, et tulevikukontorid soodustavad keskendumist, pakkudes erinevalt sisustatud alasid eri tööülesannete täitmiseks.

Meie tooted on disainitud eesmärgiga luua avatud kontoris õiged tingimused erineva iseloomuga tööülesannete täitmiseks. Tekitades eri tsoone just mööbli, mitte vaheseinte abil, jääb kontor visuaalselt avatuks, kuid ühtlasi loob tingimused nende ülesannete jaoks, mis vajavad omaette olemist. Planeerimis- ja strateegiaseansid nõuavad koostööd soodustavat keskkonda, kuid ideede elluviimiseks on vaja töökohta, mis soodustab keskendumist.

Loovnurk

Liigutatavad lauad ja kõrged kiiktumbad loovad koosolekuruumis pingevabama keskkonna ning panevad mõtted liikuma.

Vaata tooteid >

Puhke- ja ooteruumid

Leia hetk, et vestelda kolleegiga või lugeda raamatut, et puhanud peaga tööle naasta.

Vaata tooteid >

Tööta omaette

Helisummutavad seinad aitavad keskenduda oma ülesandele või teha telefonikõnesid kolleege häirimata.

Vaata tooteid >

Kohtumiste ala

Muuda näost näkku kohtumised tõhusamaks kõrgete külgedega helisummutavate diivanite abil.

Vaata tooteid >