Don mooduldiivan

Nurgadiivan, lamamisosaga diivan või sirge diivani ja tumba kombinatsioon? Doniga on kõik see võimalik.

3889 €
(sisaldab käibemaksu)

järelmaks alates 137.77 €

kuumakse / 36 kuud

137.77

Kuumakse

Tutvu järelmaksu tingimustega siin


Tooteinfo ja mõõdud
Toote tähis S53-F1CR22CR
Mõõdud Laius: 421 cm Kõrgus: 71 cm Sügavus: 273 cm Istumiskõrgus: 37 cm Istumissügavus: 72 cm Käetoe laius: 27 cm Käetoe kõrgus: 59 cm
Materjalid Raam: täispuidust ja vineerist karkass, siksakvedrud Selja- ja istepadjad: Super Soft poroloon, HR poroloon Kattematerjal: Linova 2

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav

Garantii

Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg

Valmistusaeg 5-8 nädalat.
Oluline teade! Seoses poroloonitootjate tarneraskustega võib pehme mööbli tarnetes esineda hilinemisi.

Ei leia ikka seda õiget? Tule tutvu laiema mõõdu-, kanga- ja jalavalikuga meie salongides.

Vaata videot

Kuidas valmib õige diivan?

Softrendi diivanid valmivad meie oma tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet. Alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud  – nii loome kõige õigemaid diivaneid.

Esmalt valmistame täispuidust karkassi, millele anname 20-aastase garantii. Karkassile liimime porolooni ja vatiini, mis annava diivanile mugavuse ja pehmuse. Sinu soovitud kangast lõikame ja õmbleme diivanikatted. Seejärel täidame diivanipadjad, komplekteerime jalad ning toome sinu unistuste diivani sulle koju.

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.