mooduldiivan Don

Nurgadiivan, lamamisosaga diivan või sirge diivani ja tumba kombinatsioon? Doniga on kõik see võimalik.

Järelmaks 254.6 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks

Järelmaks 254.6 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks


Tooteinfo ja mõõdud
Toote tähis S53-F11515CR
Mõõdud Laius: 321 cm Kõrgus: 71 cm Sügavus: 98 cm Istumiskõrgus: 37 cm Istumissügavus: 72 cm Käetoe laius: 27 cm Käetoe kõrgus: 59 cm
Materjalid Raam: täispuidust ja vineerist karkass, siksakvedrud Selja- ja istepadjad: Super Soft poroloon, HR poroloon Kattematerjal: Linova 2

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav

Garantii

Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg

Valmistusaeg 7-8 nädalat.

 

Ei leia ikka seda õiget? Tule tutvu laiema mõõdu-, kanga- ja jalavalikuga meie salongides.

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.