Don

Nurgadiivan, lamamisosaga diivan või sirge diivani ja tumba kombinatsioon? Doniga on kõik see võimalik.

Maksa osade kaupa: 312 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 312 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Don on Sinu jaoks õige diivan, kui

  • Pead oluliseks modulaarsust ja mängulisust.
  • Ei taha aega kulutada patjade sättimisele.
  • Ilus on vaadata, mõnus on istuda. Hea on olla.

Inspiratsioon

Pehme mööbli osas oli meil kindel visioon kasutada Softrendi DON mooduldiivanit, mille mooduleid saime kombineerida, et see vastaks meie vajadustele ja kohanduks ruumi. Diivanist sai koheselt ka kliendi lemmik element. – Foto: Karl Kasepõld
Hack Interior - Tallinn, Eesti
mooduldiivan Don
Loen edasi >
Softrendi diivanid ja voodid kaunistavad enam kui 14 000 Eesti kodu. Oleme tänulikud, et Liven kasutas Softrendi diivanit oma Iseaära näidiskorteris. – Foto: Karl Kasepõld
Liven, Iseära ridakodu - Tallinn, Eesti
diivan Don
Kõik Softrendi salongid on kujundatud meie sisekujundaja poolt, kes väljapanekut sageli värskendab, et iga kord, kui sa meid külastad, leiaksid värskeid sisustusideid ja uudistooteid.
Softrendi salong - Tallinn, Eesti
diivan Don
Softrendi diivanid ja voodid kaunistavad enam kui 14 000 Eesti kodu. Oleme tänulikud, et sisearhitekt Ines Haak kasutas Softrendi diivanit oma projektis. – Foto: Märt Lillesiim
Sisearhitekt Ines Haak, Ace of Space - Tallinn, Eesti
diivan Don
Elutoa fookuspunkt on kindlasti diivan, mis peab olema efektne pilgupüüdja, kuid ühtlasi ka mugav ja praktiline. Kasutuskogemuse põhjal võin kinnitada, et istmepadjad on kasutamise käigus väga hästi vastu pidanud. Uskumatu! On oluline, et diivan aja jooksul lõssi ei vajuks.
Anni - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Anni kodu lugu
Ma olen Don diivaniga üliõnnelik! Ainus probleem on see, et mina ja mu elukaaslane võitleme alati nurgakoha eest. Õnneks on see piisavalt suur, et mahume mõlemad vajadusel sinna ära. Isegi meie prantsuse buldog saab koos meiega diivanil laiselda.
Audrey - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Audrey kodu lugu

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 25 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 25 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.