Ettevõttest

Softrend on eestimaine pehme mööbli tootja, kes tegutseb aastast 1997.

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis loovad mööblile sellise vormi ja sisu, et Sa sellel end tõeliselt hästi tunned.

  • Eesti disain, Eesti toode: Softrendi mööblit valmistavad käsitööna 35 meistrit meie enda tehases Tallinna külje all Väänas. Kokku töötab Softrendis 55 inimest.
  • Softrend on pereettevõte: pere ringis otsustamine tähendab üksteisega arvestamist, et koos kaua kesta. Seetõttu on meie otsuste aluseks kestliku arengu idee, mille kohaselt tootmis- ja äritegevuses tuleb arvestada looduskeskkonna ja teiste inimeste vajadustega. Hindame väikeettevõtte eeliseid, mis annavad meile paindlikkuse, personaalsuse ning kiire reageerimise.
  • 70% toodangust valmib ekspordiks.
  • Softrendil on esindussalongid Eestis ja Soomes.

Hea teada!: 2019. aastal lõime oma tehases toodetud diivanitega Euroopas juurde 13 127 istekohta.

Õige diivan

Diivan on kodurahu strateegiline keskpunkt ja omamoodi sümbol, nagu kroon. Nagu kroongi, peab diivan olema mugav, elegantne ja väärikas ning vastama omaniku iseloomule. Ta peab olema õige. See teebki lihtsalt diivanist hea diivani. Ja heal diivanil on võime teha Sinu elu iga päev pisut õnnelikumaks.

Meie lai mudeli, mõõdu ning katte- ja sisumaterjalide valik lubab meisterdada õige diivani just Sulle. Nii saame pakkuda seda, mida nõuavad Sinu vajadused ja üheskoos rikastada Sinu elustiili ning igapäevast kodust mugavust

Rohkem kui diivan

Meile meeldib, kui tooted omavahel sobivad. Nii välimuselt kui funktsioonilt. See veendumus ajendas meid looma päris oma Softrendi täiendavate sisustustoodete kollektsiooni. Nii on aastast 2013 meie valikus ka lauad, valgustid, vaibad ja muud aksessuaarid, mis diivanit ning Sinu kodu meeleolu veelgi õigemaks teevad.

Voodeid oleme pakkunud Softrendi algusaegadest peale, ja alates 2016. aastast võime uhkusega öelda, et meil on ka oma voodite kollektsioon alates kvaliteetsetest madratsitest ja magamistoa sisustuselementidest kuni eksklusiivse voodipesuni.

Me tahame mõelda nii, et meie nii firma kui ka perena oleme aidanud pisut kaasa sellele, et Sina ja Sinu pere saaks täita oma kodu hinnaliste hetkedega.

Avalik ruum

Oleme tõestanud ennast pehmete maailmade loojana ja suuname oma pehme jõu nüüd ka töökeskkondade kujundamisse. Kaasaegsed töötamisviisid, uute sisudega tööd ja töö mõiste laienemine üldse on hakanud nõudma töökeskkonnalt enamat, kui laudadest, kappidest ja sahtliboksidest koostatud sundsisustust.

Uued töövormid ja -kooslused vajavad võimalust eraldumiseks ja süvenemiseks, sundimatuks ja avameelseks suhtluseks, koos uute ideede arendamiseks või hetkeks lõõgastumiseks ja mõtete kogumiseks. Seega uut tüüpi töökeskkonda, mis oleks vaba ruumilisest jäikusest ja mida saaks kõige paremini kohandada käsiloleva ülesande iseloomule.

Pehmed lahendused muudavad töised ruumid kodusemaks ja mugavamaks. Inimestel on seal parem olla, nad on rõõmsamad ja produktiivsemad.