Meie pehmed väärtused

Need on pehmed ainult istudes. Südames hoiame neist väga tugevalt kinni.

Softrendi diivanid on erilised seetõttu, et need on valmistatud Sinu täpsete näpunäidete järgi

Hea diivan on iga inimese jaoks erinev. Sellist diivanit, mille peale on kirjutatud “õige diivan” ja mis on õige kõigile, pole olemas. Selle äratundmiseni peame jõudma Sinuga koos.

Alustame diivani valmistamisega siis, kui oled välja valinud sobiva mudeli, mõõdu ning katte- ja sisumaterjalid – nii loome kõige õigemaid diivaneid, millega oled pikka aega tõeliselt rahul.

Softrendi tootetsükkel on eluaegne ja me oleme uhked, et hoolime loodusest

Meile on oluline, et meie mõtteviis ja tegevused avaldaksid minimaalseimat mõju keskkonnale, kus elame. Seepärast loome tooteid, mida saaks tarbida pikka aega. Õige diivan hakkab meenutama liialt paljusid meeldivaid kogemusi, et sellest kergekäeliselt loobuda tahaks. Et diivan oleks võimeline kandma ja pehmendama sinna päevast päeva kogunevaid sündmuseid, peab sellel olema nii tugev karkass kui ka meisterlik teostus. Kasutame vaid pikaealiseid kõrge kvaliteediga materjale. Selle tõestuseks anname täispuidust karkassile 20 aastase garantii.

Softrendi diivanid on alati puhtad – me hoolitseme selle eest

Meile meeldiks kui Softrendi diivan oleks kodudes see kõige lemmikum koht, kus vaadata oma unistusi realiseerumas. Et sa oma diivanist pikka aega rõõmu saaksid tunda ega ära ei tüdineks, pakume kõikidele oma mudelitele katete vahetust. Meie diivanid on lihtsasti eemaldatavate katetega. Katete all on 100% puuvillane alusriie, et saaksid kasutada oma diivanit ka ajal, mil katted on puhastuses.

Iga tagasiside teeb Softrendi toote pehmemaks

Meie toodetel on alati oma sünnilugu ja läbimõeldud põhjus, miks on ta just täpselt selline nagu on. See saab alguse klientide mõtteid ja tagasisidet kuulates, mis seejärel formuleerub disaineri inspiratsiooni abil mudeliks ning jõuab meie tootevalikusse alles peale põhjalikku arendust ja läbiproovimist. Nii et omamoodi annab iga inimene, kes meie salongis käib, oma panuse Softrendi uue toote sündimisse.

Rohkem kui diivan

Meile meeldib, kui tooted omavahel sobivad. Nii välimuselt kui funktsioonilt. See veendumus ajendas meid looma päris oma Softrendi täiendavate sisustustoodete kollektsiooni. Nii on aastast 2013 meie valikus ka lauad, valgustid, kardinad, vaibad ja muud aksessuaarid, mis diivanit ning Sinu kodu meeleolu veelgi õigemaks teevad. Ja lihtsam ning aegasäästvam viis on leida need kõik ühest kohast. Me tahame mõelda nii, et meie nii firma kui ka perena oleme aidanud pisut kaasa sellele, et Sina ja Sinu pere saaks lihtsamalt täita oma kodu hinnaliste hetkedega.

Ajalugu näitab, et meie väärtused on õigetel alustel

Softrendi diivanid kroonivad kodusid juba peaaegu 20 aastat. See on andnud meile kogemuse, mis lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame talle soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit. Tunneme oma diivanite iseloomu kõige paremini ja tahame luua koos just Sulle õige diivani. Tule proovima!

Me liigume teadlikult selle suunas, et Softrend saaks uhkusega kanda jäätmevaba ettevõtte tiitlit

Peame oluliseks materjalide säästvat kasutust – meie tootevalikus on nii ülejäävast uuest materjalist “rohelised” padjad kui ka koostöös väärtustatud taaskasutuse põhimõtet järgiva tunnustatud disaineri Reet Ausiga loodud tooteseeria.
Lastejoonistuste konkursi käigus valmisid koos laste ja MiaPuPega kavandid kaisuloomadele, mida õmblevad Softrendi tehases üle jäävatest materjalidest kuulmispuudega õmblejad. Iga kaisulooma müügitulust annetame osa kuulmispuudega õpilastele.

Usume, et mitte ainult ideaalne toode, vaid ka tark tootmine on edu valem

Kõik mida meisterdame ja Sulle koju toome, plaanime varsti pakkida korduvkasutatavasse pakendisse. Nii ei pea sa mõtlema sellele, et Sinu mugavuse arvelt kannatab keskkond, milles elame. Softrend liigub jõuliselt jäätmevaba ettevõtte staatuse suunas ja otsib igale materjali ülejäägile uusi kasutusvõimalusi ning tehnoloogiaid, mis ei raiska. Kangaste väljalõikamisel näiteks kasutame lõikusmasinat, mis viib kangajäägi miinimumini.

Softrend on stiil ja stiil on Softrend

Parimate lahenduste leidmiseks teeme lisaks Softrendi residentdisainerile Argo Tammele koostööd ka teiste Eesti disaineritega. Näiteks Iseasi, Reet Aus ja  Monika Järg.