Opera

Miks paljud Operat eelistavad? Selle ajatu elegants tuleb esile igas interjööris.

Maksa osade kaupa: 170.5 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 170.5 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Opera on Sulle õige voodi, kui

  • Eelistad üleni pehmet ja polsterdatud voodit.
  • Hindad ajatut klassikat.
  • Mõnus on uinuda, ilus on ärgata. Hea on olla.

Inspiratsioon

Midagi ajatut. Meie voodi on tulnud meiega kaasa juba eelmisest kodust. Mäletan, et kui selle soetasin, siis soovisin, et mul ei tekiks sellest tüdimust. Ja kui olen praegu poodides ringi vaadanud, siis soetaksin ikka ja jälle selle voodi!
Therese - Tartu, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Therese kodu lugu
Kuna meie praegune kodu on võrdlemisi väike, on voodi all olev pesukast ülipraktiline ning vajalik. See leiab kogu aeg kasutust! Voodikarkassi 20-aastane garantii äratas usaldust ja kindlustunnet.
Liis - Tallinn, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Liisi kodu lugu
Opera voodi aga võlus meid salongis oma lihtsa, kuid ilusa välimusega ning samal ajal ka praktilisusega, sest voodi alla sai tellida suure panipaiga, mis aitab kapid ja muud pinnad hoida “mürast” puhtana.
Anna-Liisa - Tallinn, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Anna-Liisa kodu lugu
Kõik Softrendi salongid on kujundatud meie sisekujundaja poolt, kes väljapanekut sageli värskendab, et iga kord, kui sa meid külastad, leiaksid värskeid sisustusideid ja uudistooteid.
Softrendi salong - Tallinn, Eesti
voodi Opera

Vaata videot

Miks Softrend?

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid ja voodid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame voodi valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid tooteid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.