Rohkem kui diivan

Softrendi tugevuseks on pehmed diivanid ja voodid, mis valmivad kogenud meistrite käsitööna meie Vääna mööblitehases juba 25 aastat.

Et diivani juurde kuulub ka diivanilaud, riiulid ja muu sisustus, on meie valikus disainmööbel ja kodu kaunistavad aksessuaarid nii Softrendi kui teiste kvaliteedimärgiga brändide valikust.
Vali oma lemmikud e-poes ja külasta ka sisustussalongi!

Vaata diivaneid

Valik kohe saadaval mööblit eriti soodsalt!

Milleks oodata? Sel nädalavahetusel valik kohe saadaval mööblit ja sisustuskaupu kuni 25% soodsamalt!
Soeta oma lemmik riiul, kapp, diivan või mõnusalt pehme voodi kohe meie e-poest või külasta ostu tegemiseks reedel – laupäeval meie salonge Tallinnas, Tartus ja (UUS!) Pärnus!

Vaata tooteid

Valik mööblit kuni 25% soodsamalt

Milleks oodata? 22.-24. aprillini valik kohe saadaval mööblit ja sisustuskaupu kuni 25% soodsamalt!
Soeta oma lemmik riiul, laud, diivan või mõnusalt pehme voodi kohe meie e-poest või külasta ostu tegemiseks reedel – laupäeval meie salonge Tallinnas, Tartus ja Pärnus!

Vaata tooteid

Abbott

OSTA

Abbott

Hind 1000
OSTA

Proovi salongis. Naudi kodus.

Softrendi elustiilisalongides saad proovida meie diivaneid, valida rohkemate kangaste vahel kui e-poes ja avastada peale mööbli veel mitmeid põnevaid sisustustooteid.
Tutvu meie salongidega

Vaata videot

Rohkem kui diivan

Softrendi tugevus on käsitööna valmistatud diivanid ja voodid, aga et iga ese sinu kodus oleks kaunis, oleme oma valikusse võtnud ka sisustustooteid ja mööblit hinnatud põhjamaistelt brändidelt.

Too oma elutuppa värskust uue diivanilaua või riiuliga ning lisa interjööri värvi Louise Roe vaaside ja siidpehme voodipesuga.

Vaata diivanilaudasid

Vali endale õige diivan

Ärgem eksitagem end kujutlusega, et diivan on pelgalt mööbliese, kus istuda. Just diivanil sünnivad elu ühed kõige mugavamad hetked!
Vaata diivaneid

Kolm põlvkonda mööblitootmise traditsioone

Softrendi mööblit valmistavad käsitööna 35 meistrit meie enda tehases Väänas ja seda traditsiooni tahame hoida

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil meie jaoks eriline tähendus. Juhime ise tootmisprotsessi, mis võimaldab meil teha põhjalikku kvaliteedikontrolli, pakkuda suurt kangavalikut ja diivaneid mitmetes eri mõõtudes. Hoolitseme sinu diivani eest ka siis, kui see on juba sinu oma, pakkudes järelteenindust – kangavahetus, diivanipatjade täitmine, garantiiremont.

Miks eelistada Softrendi

Imelises voodis näeme imelisi unenägusid

Meie kollektsioonist leiad ainult teravate nurkade vabad kodumaised disainvoodid, mis toovad sinu magamistuppa pehmust ja hubasust.
Vaata voodeid

Kliendid kiidavad

Lavendlitooni sametkangaga diivan ei ole mitte ainult šikk ja väljapeetud, vaid ka praktiline, kuna annab vajadusel lisa magamiskohti. Diivani kuju on täpselt õige, kvaliteet suurepärane ja kangas on katsudes meeldivalt pehme.
Aleksandra - Tallinn, Eesti
Simon diivanvoodi omanik
Loe kogu Aleksandra kodu lugu
Ma olen Don diivaniga üliõnnelik! Ainus probleem on see, et mina ja mu elukaaslane võitleme alati nurgakoha eest. Õnneks on see piisavalt suur, et mahume mõlemad vajadusel sinna ära. Isegi meie prantsuse buldog saab koos meiega diivanil laiselda.
Audrey - Helsingi, Soome
Don diivani omanik
Loe kogu Audrey kodu lugu
Loe kõiki tagasisidesid

Kõikidele diivanitele prooviperiood

Proovi oma uut tellimustööna valminud diivanit kodus 14-päeva, et olla veendunud, et see on sulle täpselt õige.
Tasuta tagastus