diivanvoodi Volt

Mugav istuda ja mõnus magada – Volt võtab ka avatuna vähe ruumi, voodiks lahtivoltimine on väga lihtne ning raam tugev ja vastupidav.

2920 €
(sisaldab käibemaksu)

Maksa osade kaupa: 365 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 365 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Volt on Sulle õige diivan, kui

  • Soovid aeg-ajalt külalisi majutada.
  • Otsid diivanvoodit, mis võtab avatuna vähe ruumi.
  • Ilus on vaadata, mõnus on istuda. Hea on olla.

Inspiratsioon

Kontoris oli soov kasutada diivanvoodit, mis oleks võimalikult mugav ning mahutaks vajadusel ära külalised. Sobiva diivani leidsime Softrendi valikust. – Foto: Karl Kasepõld
Hack Interior - Tallinn, Eesti
diivanvoodi Volt
Loen edasi >

Vaata videot

Miks Softrend?

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.