Adamson

Sa ei pea enam kunagi ilu ja mugavuse vahel valima. Adamsoni disainis on mõlema peale mõeldud.

Järelmaks 184 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks

Järelmaks 184 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks

14-päevane prooviperiood

Mugavus ja kvaliteet on meie jaoks väga olulisel kohal. Proovi oma uut tellimustööna valminud diivanit kodus kuni kaks nädalat, et olla kindel, et see on sulle täpselt õige.

Kui sa mingil põhjusel ei ole diivaniga rahul, siis saad selle vahetada sobivama vastu või tasuta tagastada. Kõigile tellimustele on tasuta transport!


Tooteinfo ja mõõdud
Toote tähis S42-S25
Mõõdud Laius: 225 cm Kõrgus: 82.5 cm Sügavus: 102 cm Istumiskõrgus: 43.5 cm Istumissügavus: 62 cm Käetoe laius: 20 cm Käetoe kõrgus: 62.5 cm Jalgade kõrgus: 18 cm
Materjalid Raam: täispuidust ja vineerist karkass, siksakvedrud Selja- ja istepadjad: suletäidis Jalad: tamm Kattematerjal: Linova 2

Lisainfo
Katteriie on eemaldatav istme- ja seljapatjadelt; 100% puuvillane alusriie

Garantii

Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg

Valmistusaeg 4-6 nädalat.

 

Ei leia ikka seda õiget? Tule tutvu laiema mõõdu-, kanga- ja jalavalikuga meie salongides.

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Argo Tamm

Argo Tamm on pikaaegne Softrendi in-house disainer, kelle disainitud on mitmed populaarsed diivanid ja voodid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava ja kestva tehnilise disainiga tooted, mis ka kümne aasta päraks oleks silmale ilusad.