Newman

Newman on paljude lemmik tänu mugavust pakkuvale pocket-vedrusüsteemile, suurele istumissügavusele ja headele proportsioonidele.

Järelmaks 181.4 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks

Järelmaks 181.4 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks

Newman on Sulle õige diivan, kui

  • Ei taha aega kulutada istumispatjade sättimisele.
  • Pocket-vedrustusega istumispadjad on Sinu jaoks mugavad.
  • Ilus on vaadata, mõnus on istuda. Hea on olla.

Inspiratsioon

Alasi 5 ei tulnud tühja koha peale. Koplil on väga pikk lugu ja väga selge oma nägu. Me tahtsime, et Alasi maja fassaad oleks selle sama iseloomu uus tõlgendus. See ei ole ehk tavapärane, aga Kopli ei olegi tavapärane. – Sisearhitektid: Greete Mätas ja Alina Kester, Foto: Märt Lillesiim
Liven, Alasi 5 näidiskorter - Tallinn, Eesti
diivan Newman
Kui kodu sisustamisel olen ikka aja jooksul nii mõnegi apsaka teinud, siis nii diivani kui voodi valikuga panin küll kümnesse. Sealjuures on diivan juba omajagu elu näinud, aga näeb ikka sama hea välja kui esimesel päeval.
Anna-Liisa - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Anna-Liisa kodu lugu
Softrendi diivanid ja voodid kaunistavad enam kui 14 000 Eesti kodu. Oleme tänulikud, et Merko kasutas Softrendi diivanit oma näidiskorteris. – Foto: Katrin Uusoja
Merko, Uus-Veerenni näidiskorter - Tallinn, Eesti
diivan Newman
Kuigi vaatasime algul palju sarnaseid diivaneid, siis Newman tundus ainus, mis oli ka tõesti mugav ja kvaliteetne, mitte ainult välimuse poolest ilus.
Inga - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Inga kodu lugu
Saan igal aastaajal interjööri patjade ja aksessuaaridega täiesti ümber mängida nii, et diivan on alati õige. Täpselt seda oligi vaja, et suur rõõm keset tuba laiutaks ja kõik, mis ma talle seltsiks panen stiilselt välja saaks kantud.
Elis - Hiiumaa, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Elise kodu lugu
Kanga valikul lähtusin oma interjöörist. Ma tahtsin tekitada võimalikult rahuliku elutoa, kus saab rahulikult olla ja puhata. Kanga valiku osas oli oluline selle vastupidavus ja kuna tegu on heleda kangaga, siis panin suure rõhu sellele, et teda oleks lihtne puhastada.“
Pilleriin - Tallinn, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Pilleriinu kodu lugu
Diivan Newman on meie jaoks paraja pehmusega ning selle disain on täpselt selline nagu soovisime – minimalistlik ja puhaste joontega. Kangast on väga lihtne puhastada ning diivani seljatoe padjad hoiavad väga hästi vormi. Julgen soovitada!
Kadri-Ly - Tartu, Eesti
Newman diivani omanik
Loe kogu Kadri-Ly kodu lugu

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.