Newman

Kõhkled? Newman on alati kindla peale minek.

2088 €
(sisaldab käibemaksu)

järelmaks alates 74.25 €

kuumakse / 36 kuud

74.25

Kuumakse

Tutvu järelmaksu tingimustega siin


Tooteinfo ja mõõdud
Toote tähis S02-3SDL3CR
Mõõdud Laius: 335 cm Kõrgus: 82 cm Sügavus: 98 cm Istumiskõrgus: 44 cm Istumissügavus: 60 cm Käetoe laius: 20 cm Käetoe kõrgus: 62 cm Jalgade kõrgus: 12 cm
Materjalid Raam: täispuidust ja vineerist karkass, siksakvedrud Selja- ja istepadjad: seljapadi: suletäidis; istepadi: taskustatud vedrud, HR poroloon Jalad: must metall Kattematerjal: Linova 2

Lisainfo
Katteriie on eemaldatav seljapatjadelt, 100% puuvillane alusriie; kinnised istmepadjad

Garantii

Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg

Valmistusaeg 5-8 nädalat.
Oluline teade! Seoses poroloonitootjate tarneraskustega võib pehme mööbli tarnetes esineda hilinemisi.

Ei leia ikka seda õiget? Tule tutvu laiema mõõdu-, kanga- ja jalavalikuga meie salongides.

Vaata videot

Kuidas valmib õige diivan?

Softrendi diivanid valmivad meie oma tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet. Alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud  – nii loome kõige õigemaid diivaneid.

Esmalt valmistame täispuidust karkassi, millele anname 20-aastase garantii. Karkassile liimime porolooni ja vatiini, mis annava diivanile mugavuse ja pehmuse. Sinu soovitud kangast lõikame ja õmbleme diivanikatted. Seejärel täidame diivanipadjad, komplekteerime jalad ning toome sinu unistuste diivani sulle koju.

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.