Meta

Täispuidust jalad on klassikalised ja vastupidavad, innovatiivne memory foam ja pocket-vedrustus annavad diivanile mugavuse ja vastupidavuse.

Maksa osade kaupa: 191 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 191 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Meta on Sulle õige diivan, kui

  • Ei taha aega kulutada istumispatjade sättimisele.
  • Soovid luksuslikumate materjalidega diivanit.
  • Ilus on vaadata, mõnus on istuda. Hea on olla.

Inspiratsioon

Meta meeldis kohe ja kanga valisime sellise, et kui koer salaja diivanil käib (ja seda ta öösiti kipub tegema), siis kangas ka tema küüntele, karvadele jms vastu peaks. Diivan on mugav, mahume terve perega sinna lebotama ja meie koju see hiiglane on nagu valatud.
Elerin - Tallinn, Eesti
Meta diivani omanik
Loe kogu Elerini kodu lugu
Ruumid, mis on sisustatud tumedamate ja jõulisemate värvilahendustega, mõjuvad alati efektselt, isikupäraselt ja hubaselt. Tume tapeet seinal on ideaalseks taustaks heledale diivanile lubades sellel välja paista ja mõjuda mõnusa tasakaalustava elemendina.
Katariina Kalda
Katariina Kalda
Softrendi sisekujundaja
Loe edasi

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Argo Tamm

Argo Tamm on pikaaegne Softrendi in-house disainer, kelle disainitud on mitmed populaarsed diivanid ja voodid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava ja kestva tehnilise disainiga tooted, mis ka kümne aasta päraks oleks silmale ilusad.