Meta

Täispuidust jalad on klassikalised ja vastupidavad, innovatiivne memory foam ja pocket-vedrustus annavad diivanile mugavuse ja vastupidavuse.

Järelmaks 571.8 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks

Järelmaks 571.8 €

kuumakse / 10 kuud

0% intress

10 kuud järelmaks


Tooteinfo
Toote tähis S01-2DL2CR
Mõõdud Laius: 300 cm Kõrgus: 84 cm Sügavus: 193 cm Istumiskõrgus: 44 cm Istumissügavus: 62 cm Käetoe laius: 26 cm Käetoe kõrgus: 65 cm Jalgade kõrgus: 14 cm

NB! See diivan on keskmisest suurem.

Materjalid Raam: täispuidust ja vineerist karkass, siksakvedrud Selja- ja istepadjad: seljapadi: fiiber; istepadi: taskustatud vedrud, memory foam ja HR poroloon Jalad: tammeraam Kattematerjal: Linova 2

Lisainfo
Katteriie on eemaldatav seljapatjadelt, 100% puuvillane alusriie; kinnised istmepadjad

Garantii

Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg

Valmistusaeg 10 nädalat

 

Ei leia ikka seda õiget? Tule tutvu laiema mõõdu-, kanga- ja jalavalikuga meie salongides.

Kliendid kiidavad

Meta meeldis kohe ja kanga valisime sellise, et kui koer salaja diivanil käib (ja seda ta öösiti kipub tegema), siis kangas ka tema küüntele, karvadele jms vastu peaks. Diivan on mugav, mahume terve perega sinna lebotama ja meie koju see hiiglane on nagu valatud.
Elerin – Tallinn, Eesti
Meta diivani omanik
Loe kogu Elerini kodu lugu

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Argo Tamm

Argo Tamm on pikaaegne Softrendi in-house disainer, kelle disainitud on mitmed populaarsed diivanid ja voodid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava ja kestva tehnilise disainiga tooted, mis ka kümne aasta päraks oleks silmale ilusad.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]