Vestlusõhtu: Lennart Meri aeg

Kutsume teid vestlusõhtule, et meenutada president Lennart Meri aega. Lennart Meri oli Eesti Vabariigi president aastatel 1992-2001. Tema vaimsus, ideed ning tulevikku vaatav eesmärgikindlus elavad meie seas ning meie ümber tänaseni.

Iseseisvuse taastanud Eesti esimese riigipeana oli Lennart Meril siht alati silme eest, nagu ka visioon, kuidas väike Eesti tuua taas vaba riigina maailmakaardile. Temaga polnud lihtne, see-eest oli iga ta tegu ja mõte kordumatud. Lennart Meri tõestas nii Eestile kui maailmale, et pisikesest Eestist saab välja kasvada rahvusvaheline mees ja Moskvast Washingtonini nõudlik riigipea.

6. oktoobril möödub 30 aastat president Meri ametiaja algusest, millele pühendatud lavastuse „Lennart. Pöördtooliaastad“ esietendus toimub 16. oktoobril Viimsi Artiumis. Oma mälestusi ja mõtteid jagavad Lennart Merist inspireeritud vestlusõhtul lavastuse „Lennart. Pöördtooliaastad“ autor Jaak Jõerüüt,  lavastaja Karl Laumets ning mõttekaaslane Tiit Pruuli. Vestlusõhtut kantakse üle Delfi TVs.

Vaata vestlusõhtu salvestust siit >
Vestlusõhtu toimus 28. septembril 2022 Softrend Pirita salongis.

„Lennart. Pöördtooliaastad“ etendused toob lavale Delfi Meedia AS, lavastust toetab Softrend Eesti OÜ. Loe lavastusest lähemalt siit. Kohtumiseni vestlusõhtul Softrend Pirita salongis juba 28. septembril!

Vaata kõiki artikleid