UUS! Softrend Pärnu sisustussalong nüüd avatud!

Nüüd on Softrendi sisustussalong ka Pärnus. Avaras salongis leiad näidistena kõik Softrendi peamised diivanid, voodid, tugitoolid ja diivanvoodid.  Samuti ka söögilauad-toolid, riiulid, diivanilauad ja muud sisustusaksessuaarid nagu vaibad, valgustid, seinapildid jm. Kõigil diivanitel-vooditel saab salongis julgelt istuda ja pikutada, et mööbli pehmust, istumissügavust proovida ning kattekangast katsuda. Softrendi voodites saad lisaks õhtuse lugemisasendi katsetamisele ära proovida ka meie eri pehmusega madratsid – väike pikutamine ja saabki selgeks, milline on just see “oma ase”, mis teeb olemise mõnusalt uniseks. Igaüks ju soovib oma koju mööblit valides olla kindlamast kindlam, et diivan või voodiase, mille kasuks otsustad, on ikka kõige sobilikum.  

Kõik meie mööblinäidised on salongis esindatud kauni tervikliku disainlahendusega – koos vaiba, tervikut õdusaks kujundava abilaua, valgusti ning riiulite-seinapiltidega. Just nii on lihtne diivaneid ja muud ette kujutada päriselt ka oma koduses keskkonnas. Salongis on võimalik eri diivanilaudade ja vaipade-valgustitega katsetades ja neid silma jäänud diivani või voodi ette nihutades leida just enda kodu jaoks sobivaim kombinatsioon, tänu millele saab terviku ära valida ühe korraga. Selliselt jääb ära ajakulukas ja närvesööv “veel üks asi on puudu enne kui kodupesa valmis” lahenduste otsimine ja sisustamine on puhas rõõm ning ajavõit.  

Lisaks mööblinäidistele on salongis väljas mööblikangaste materjali ja tooninäidised. Kokku on meil neid salongis tuhandeid (jah, tõesti!). Lisaks veel variatsioonid diivanipatjade sisutäite osas. Sa ei pea leppima liiga kõva või liiga pehme diivaniga. Vastupidi – Sul on võimalik valida just nii pehme ja just niisuguses mõõdus käsitöödiivan või -voodi meie valikust, mis on Sulle ja Su kodule kõige parem ning õige leidmisel saad loomulikult küsida nõu meie müügiesindajatelt salongis. Igaühele leidub sobilik toonivarjund ning katte- ja sisumaterjal, mis vastab ootustele ja vajadustele.  

Diivanit ja voodit valitakse koju aastateks või isegi kümneteks aastateks. Seega on arusaadav, et selle valiku tegemine nõuab valimist ja proovimist. Kas Sa muuseas teadsid, et me anname Softrendi pehme mööbli karkassile 20-aastase garantii? Ning et kui on soovi diivani kattekangast vahetada või kui aastate möödudes on tõesti vaja diivanipatju kohevamaks täita, siis Softrendis toodetud mööblile me seda järelteeninduset ka pakume! Diivanile värvisärtsu lisavaid üksikuid diivanipatju – nende valikut saad käia salongis värskendamas ikka ja jälle. Meie “rohepatjade” ehk diivani valmistamise kangajääke nutikalt ärakasutades valmistatud diivanipadjad on eri toonides alati saadaval.  

Kui suurem mööbel valitud, saab Softrendist alati abi kodu värskendamisel. Selleks vali voodi või diivani ette mõnusalt soe ja lustakate mustritega jalgu masseeriv Monika Järgi vaip. Softrendi sisustusaksessuaaride hulgast leiad erikujulisi peegleid, skulpturaalseid vaase ja küünlajalgu, mis sobivad imeliselt kodu kaunistama nii õitega kui ilma. Need on ka suurepärased ajatu disainiga kingitused suuremaks tähtpäevadeks nagu pulmad, koolilõpetamine, tööjuubel, koostööpartneri või õppejõu meelespidamine. Ka Mare Kelpmanni hinnatud mustrilised pleedid, interjööriraamatud ning eksklusiivsed lõhnaküünlad on mõnusad kingid lähedastele või iseendale koju.  

Lisaks Pärnus, Tartus ja Tallinnas asuvatele salongidele saad tutvuda meie põhiliste, nn majakangaste valikuga ka Softrendi veebipoes. Materjalide ja toonide valik on salongides rikkalikum kui veebis 

Tule võta tass kohvi ja tunne end diivaneid katsetades mõnusalt ja koduselt. Meie kogemustega müügiesindajad oskavad Sulle kohapeal head nõu anda ning personaalne teenindus iga kliendi heaks on meile oluline. Miski ei rõõmusta meid Softrendis rohkem sellest, kui saame omalt poolt abiks olla kellegi koduse olemise mõnusaks kujundamisel.

Tule proovi Softrend Pärnu salongis diivaneid, tutvu mööblikangaste valikuga ja kogu ideid inspireerivast väljapanekust. Softrend Pärnu salong asub Lao 12/1. Vaata asukohta kaardilt >
Salong on avatud:  E-R 10-19, L 11-16 

Hoia pilk meie uudistel peal ka sotsiaalmeedias ning hakka meie jälgijaks FBs ja Instagramis.

Vaata kõiki artikleid