Tule meile tööle!

Anna oma panus õige diivani valmimisse! Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb.

Softrendist

Softrend on pereettevõte, mis on tegutsenud üle 20 aasta ning algusest peale on kõik tooted valmistatud meie oma tehases Väänas. Kvaliteet on meie tugevus ning see on tänu meie tublidele töötajatele. Softrendi inspireerivad sisustussalongid asuvad Tallinnas, Tartus ja Helsingis. Tänaseks oleme kodumööbli kõrvale loonud ka kontorimööbli kollektsiooni, mis on esindatud 125 partneri kaudu 230 showroomis 42 riigis üle maailma.

Oleme vastutustundlik ja jätkusuutlikkust hindav ettevõte, mistõttu väärtustame oma töötajaid, nende väljaõpet, tööohutust ja arengut.

Meil on:

  • väga head töötingimused;
  • sõbralik ja tegus meeskond;
  • soodustused Softrendi toodete ostmiseks.

Tootmises töötajatele on lisaks:

  • väljaõpe kohapeal kogenud juhendajate käe all;
  • lõunasöögi kompenseerimine pea täies mahus
  • tasuta transport Tallinnast Väänasse ja tagasi
  • töö ühes vahetuses E-R 7:00-15:30

Lisaks koos töötamisele tähistame ühiselt olulisi sündmusi ning korraldame ühisüritusi. Veedame meeldivalt koos aega suvepäevadel ja jõulupeol, tähistame ühiselt sünnipäevi ning tunnustame iga aasta lõpus silmapaistvamaid töötajaid.  

Vaata meie tööpakkumisi

Vaata meie tööpakkumisi, aga kui sealt kohe sobivat ei leia, aga ikkagi soovid meile tööle tulla, siis täida allpool olev ankeet. Küsimuste korral võta ühendust Softrendi personalijuhi Pille Veldrega: +372 5665 9910, pille@softrend.ee

Täida vorm