kattemadrats Visco

251 €
-20%
313 €
(sisaldab käibemaksu)
Tooteinfo

Lisainfo
Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on 100% puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal, mil katted on puhastuses. Kate on masinas pestav.

Tarneaeg

4 nädalat

Visco kattemadratsi materjalid:

Madratsikate
Madratsikate on pealt ja alt stretch-kangast, mis hingab ja hoiab hästi vormi, ka siis, kui sellel kauem puhata. Koostis: stretch kangas 280 gr / m2, 27,8% puuvill, 72,2% polüester

Visco
Innovatiivne Visco ehk memory foam on uue generatsiooni materjal, kus poroloonile on lisatud spetsiaalseid komponente, mis muudavad selle viskoossust ja tihedust. Algselt NASA poolt välja töötatud materjal reageerib kehasoojusele. Viscost madrats võtab kiiresti sellel lamaja keha kuju, leevendades nii võimalikke kehapingeid. Kui aga liigutada, taastab materjal kiiresti oma algse kuju.

Puuvill ja vill
Ühel madratsipoolel on puuvill, teisel pool vill, et saaksid madratsit keerata vastavalt aastaaegadele või enda mugavusele. Puuvilla kiht jahutab ja vill hoiab talvel hingavalt soojas.

  • Softrendi kattemadratsites kasutame puuvilla kaaluga 200 gr / m2 ja naturaalset hoolikalt puhastatud lambavilla 200 gr/ m2.

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.