kattemadrats Pocket

422 €
-20%
528 €
(sisaldab käibemaksu)
Tooteinfo

Lisainfo
Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on 100% puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal, mil katted on puhastuses. Kate on masinas pestav.

Tarneaeg

4 nädalat

Pocket kattemadratsi materjalid:

Madratsikate
Madratsikate on pealt ja alt stretch-kangast, mis hingab ja hoiab hästi vormi, ka siis, kui sellel kauem puhata. Koostis: stretch kangas 280 gr / m2, 27,8% puuvill, 72,2% polüester

Mini Softech taskustatud vedrud
Mini Softech vedrusüsteem on nutikas ja innovatiivne lahendus kattemadratsile, mis loob tõeliselt luksusliku tunde. Vedrustus tekitab madratsi kihtide vahele õhuvahe, kus õhk ringleb ja kehaniiskus juhitakse ära, tagades nii parimaks puhkuseks vajaliku mikrokliima.
Taskustatud vedrude puhul on iga vedru pakitud eraldi spetsiaalsesse tugevast riidest taskusse, mis annab vedrudele vaba ja iseseisva liikuvuse.

  • Softrendi madratsites on kvaliteetsed Leggett & Platt vedrud. Leggett & Platt’il on üle 130 aasta kogemust voodite ja madratsite arenduses.
  • Anname vedrudele 10-aastase garantii

Lateks – vastupidiselt poroloonile on see materjal looduslik, hingav ja juhib niiskust
Lateks on kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Iga une ajal tehtud liigutus tekitab lateksi poorides õhutsirkulatsiooni ja vähendab seeläbi higistamist.
Lateks ei sobi pesitsuseks tolmulestadele, olles nii hea ka astmaatikutele!

Visco
Innovatiivne Visco ehk memory foam on uue generatsiooni materjal, kus poroloonile on lisatud spetsiaalseid komponente, mis muudavad selle viskoossust ja tihedust. Algselt NASA poolt välja töötatud materjal reageerib kehasoojusele. Viscost madrats võtab kiiresti sellel lamaja keha kuju, leevendades nii võimalikke kehapingeid. Kui aga liigutada, taastab materjal kiiresti oma algse kuju.

Puuvill ja vill
Ühel madratsipoolel on puuvill, teisel pool vill, et saaksid madratsit keerata vastavalt aastaaegadele või enda mugavusele. Puuvilla kiht jahutab ja vill hoiab talvel hingavalt soojas.

  • Softrendi kattemadratsites kasutame puuvilla kaaluga 200 gr / m2 ja naturaalset hoolikalt puhastatud lambavilla 200 gr/ m2.

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.