madrats Mezzo / jäik

Variatsioonid Variatsioonid
277 €
-20%
347 €
(sisaldab käibemaksu)
Tooteinfo

Tugevus
Jäik

Lisainfo
Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on 100% puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal, mil katted on puhastuses.

Tarneaeg

4 nädalat

Mezzo vedrumadratsi materjalid:

Kvaliteetsed vedrud – 5-tsooniline pocket-vedrusüsteem
Taskustatud vedrude puhul on iga vedru pakitud eraldi spetsiaalsesse tugevast riidest taskusse, mis annab vedrudele vaba ja iseseisva liikuvuse. Eraldi taskusse pakituna reageerivad vedrud inimese keharaskusele ja -kujule, mõjutamata kõrvalolevaid vedrusid. Mitmetsooniliste vedrusüsteemide puhul kasutatkse erineva läbimõõduga traate, seetõttu on erinevad tsoonid erineva jäikusega vastavalt keha erinevate piirkondade vajadustele: õlad ja puusavöö vajuvad rohkem madratsisse.

  • Softrendi madratsites on kvaliteetsed Leggett & Platt vedrud. Leggett & Platt’il on üle 130 aasta kogemust voodite ja madratsite arenduses.
  • Anname vedrudele 10-aastase garantii

HR poroloon
Et tagada mööbli maksimaalne eluiga, kasutame ainult kõrgekvaliteedilist maksimaalse tihedusega HR porolooni, mis on vetruvam ja vastupidavam.

Täiendavad elemendid – tepinguga kate
Softrendi madratsid on tõeliselt ja üleni pehmed. Tepitud Carvin kangas annab kauni ümaruse. Madratsite peal ja all on stretch-kangas, et madrats paremini hingaks ja keha järgi vormi võtaks.

  • Tepitud Carvin kangas, koostis: 59% polüester, 41% puuvill
  • Teping: romb 2”, vatiin 150 gr / m2

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.