kattemadrats Lateks

248 €
-20%
310 €
(sisaldab käibemaksu)
Tooteinfo

Lisainfo
Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on 100% puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal, mil katted on puhastuses. Kate on masinas pestav.

Tarneaeg

4 nädalat

Lateks kattemadratsi materjalid:

Madratsikate
Madratsikate on pealt ja alt stretch-kangast, mis hingab ja hoiab hästi vormi, ka siis, kui sellel kauem puhata. Koostis: stretch kangas 280 gr / m2, 27,8% puuvill, 72,2% polüester

Lateks – vastupidiselt poroloonile on see materjal looduslik, hingav ja juhib niiskust
Lateks on kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Iga une ajal tehtud liigutus tekitab lateksi poorides õhutsirkulatsiooni ja vähendab seeläbi higistamist.
Lateks ei sobi pesitsuseks tolmulestadele, olles nii hea ka astmaatikutele!

Puuvill ja vill
Ühel madratsipoolel on puuvill, teisel pool vill, et saaksid madratsit keerata vastavalt aastaaegadele või enda mugavusele. Puuvilla kiht jahutab ja vill hoiab talvel hingavalt soojas.

  • Softrendi kattemadratsites kasutame puuvilla kaaluga 200 gr / m2 ja naturaalset hoolikalt puhastatud lambavilla 200 gr/ m2.

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.