madrats Harmony / keskmine

599 €
-20%
748 €
(sisaldab käibemaksu)

Tarneaeg: 4-6 nädalat

Tooteinfo

Tugevus
Keskmine

Lisainfo
Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on 100% puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal, mil katted on puhastuses.

Tarneaeg
4-6 nädalat

Harmony vedrumadratsi materjalid:


Kvaliteetsed vedrud – Joey-topeltvedrustus
Tark vedru Joey on patenteeritud nn keerd-keerus topeltvedrustussüsteem, mis sobitub individuaalse keharaskuse ja- vormiga. Välimine vedru annab esmase pehmuse ja mugavuse tunde, sisemine vedru reageerib suurema surve puhul ja aitab keha toetada. Niiviisi vormib vedrusüsteem end ise vastavalt kehale ning pakub individuaalset toestust terve madratsi ulatuses.

  • Softrendi madratsites on kvaliteetsed Leggett & Platt vedrud. Leggett & Platt’il on üle 130 aasta kogemust voodite ja madratsite arenduses.
  • Anname vedrudele 10-aastase garantii

Lateks – vastupidiselt poroloonile on see materjal looduslik, hingav ja juhib niiskust
Lateks on kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Iga une ajal tehtud liigutus tekitab lateksi poorides õhutsirkulatsiooni ja vähendab seeläbi higistamist. Kasutame jutelateksit – alt võrguga lateks, mis ei libise tänu võrgule paigast.
Lateks ei sobi pesitsuseks tolmulestadele, olles nii hea ka astmaatikutele!

HR poroloon
Et tagada mööbli maksimaalne eluiga, kasutame ainult kõrgekvaliteedilist maksimaalse tihedusega HR porolooni, mis on tavalisest poroloonist vetruvam ja vastupidavam. Kasutame porolooni ainult madratsi külgedel, sest seal on see tugevam ja vastupidavam kui lateks ning hoiab paremini madratsi vormi.

Täiendavad elemendid – tepinguga kate
Softrendi madratsid on tõeliselt ja üleni pehmed. Tepitud Carvin kangas annab kauni ümaruse. Madratsite peal ja all on stretch-kangas, et madrats paremini hingaks ja keha järgi vormi võtaks.

  • Tepitud Carvin kangas, koostis: 59% polüester, 41% puuvill
  • Teping: romb 2”, vatiin 150 gr / m2

Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.