Sügistrendid sisekujunduses

Sügis toob uue hingamise kodukujunduse trendides. Ajal, mis ilmad lähevad vihmasemaks ja väljas pimedamaks, saab hubasest kodust tõeline oaas. Oleme sinu jaoks kokku pannud inspireeriva ülevaate mõjukamatest trendidest, millega oma elamist värskendada.

Abstraktsionism kunstis ja tekstiilis

Meeleolukas ja omanäoline interjööritrend, mis võtab inspiratsiooni abstraktsetest ekspressionistlikest kunstiteostest. Julge geomeetria, käsitsi joonistatud visandid ja efektsed värvilaigud aitavad ruumi muuta omanäolisemaks. Julged mustrid pakuvad mängulisemat lähenemisviisi kodu kujundamisel ning on paindlikud erinevate stiilide kombineerimisel. Nagu ekspressionistliku kunsti puhul ikka, siis rõhutatud on joonistatud vormide

Japandi

Endiselt on moes looduslähedaste materjalide ja toonidega Jaapani minimalismist ja skandinaavialikkusest inspireeritud stiil. Neutraalsetele loodusest inspireeritud toonidele kasutatakse aktsendiks tihti musta, sügavrohelist või punast. Japandi stiil mõjub meelele rahustavalt ning paneb rõhku rohem sisemisele kui välisele rikkusele ja mitmekesisusele.

Selge ja lihtsa joonega mööbel

Kodusisustajad on jätkusuutlikkusest ja kvaliteedist aina teadlikumad ning hindavad ümber oma tarbimisharjumusi, eelistades mööblit, mis sobib koju läbi aasta(kümne)te. Väärtustatakse mitmefunktsioonilist mööblit, mida on võimalik ümber kujundada ja kangaid, mis on kvaliteetsed ning mida on kerge puhastada ja hooldada.

Uus! Seinariiul KUUBIK

Mõõtudelt kompaktne riiul jätab ruumis veelgi õhulisema ja kergema mulje. Riiul on saadaval kahes eri laiuses, mis võimaldab neid kombineerida, kui vaja suuremat seinapinda riiulitega täita, et seal kõike kaunist eksponeerida.

Osta siit >

Erinevate kultuuride mõju

Aksessuaaridena on trendikas kasutada erinevatest kultuuriruumidest inspireeritud detaile – mida unikaalsem ja erilisem, seda parem. Samas on oluline esemete valmistamise ja tootmise tingimused – hinnatud on käsitööna valminud detailid. Piisab vaid kahest või kolmest erilisest asjast, et ruumi olemust olulisel määral muuta. Aksessuaaride hulka käivad siinkohal ka valgustid.  

Juveel

Juveel on märksõna, mis iseloomustab nii tekstiile kui ka  modernses võtmes sisustusaksessuaare. Jätkuvalt on materjalina moes samet ja seda nii läikiva kui mati viimistlusega. Kangaste puhul on moes julged, silmapaistvad toonid. Sisustustoodete puhul on lisaks värvile oluline ka vorm. 

diivan ABBOTT

Brunei on rikkaliku läikega samet, millel valguse murdumine toob kaunilt välja mööbli kumerused. Kanga parimad omadused selguvad puudutades – piki karva silitades on kangas pehme ja siidjas. Lisaks on Brunei on ka väga taskukohase hinnaga.

Osta siit >

Efektsed vaibad

Olulise sisustuselemendina tuleb sügishooaja esile vaip – gobeläänid ning erikujulised aktsendina mõjuvad vaibad. Vaibal on sisekujunduses oluline roll. Õige põrandakate aitab luua avatud planeeringuga elamisse erinevaid tsoone, muuta atmosfääri õdusamaks ning lisab tekstuuri ning värvi.  

Vaip FLORES

Flores kollektsioon on sündinud koostöös Taani kunstniku Signe Kejlbo´ga. See toob välja Signe lummuse lillede vastu, ainulaadsed pinnad ja uskumatud värvikombinatisoonid.

Osta siit >

 

Vaata kõiki artikleid