Softrendi kangakollektsioon. Mille alusel tehakse valikuid?

Softrend on tuntud ka väga laia pehme mööbli kattekangaste valiku poolest. Sobiva tooni, tekstuuri ja vastupidavuse leiab igaüks.

Majakangaste valik, mis on saadaval ja nähtaval ka meie veebipoes, on igakülgselt läbi testitud. Nõnda saame olla kindlad, et kangas sobib just sellele tootele ja püsib laitmatu väljanägemisega pikka aega.

Majakangaste valikus on erineva tekstuuri, hoolduse ja kasutusmugavusega kangaid, mida peame klientide jaoks eriti praktiliseks ja nägusaks. Vaatame üle ja vajadusel värskendame majakanga valikut vähemat korra aastas.

Lisaks sellele on salongides kangavalik, mis ulatub üle 5000 kanga. Sellest valikust leiavad omale sobiva kanga ka nõudliku silmaga sisearhitektid ja kodukujunduse gurmaanid.

Välimusest vähem tähtis pole sugugi kanga hilisem hooldus ja vastupidavus. Keskkonnasõbralikkus on samuti üha olulisem kangaomadus nii hoolduse mõttes kui tootmise ja koostise osas. Meil on valikus lausa kangas, mis on valmistatud merest korjatud plastpudelitest. 

Loomaomanikele heaks uudiseks on kassikindlad tekstiilid ja materjalid, millelt eriti hõlbus lemmiku karvu eemaldada. Lai valik veega puhastatavaid, vedelikke ja plekke hülgavaid kattekangaid (Easy-Clean ja AquaClean tehnoloogiad) on asendamatud lastega peredes, kus kindlasti ei tohi elu elamata jääda vaid heleda diivani tõttu. Pole siin probleemiks moosi ega ketšupi plekid. Puhta lapi ja veega on plekk eemaldatud vaid mõne minutiga. 

Vaata kõiki artikleid