Softrend pakub kangajääkidest „Green label“ diivaneid

Softrendi klientide üks lemmikdiivan Abbott on nüüd saadaval „Green label“ seerias. Kõik „rohelise“ seeria tooted on valmistatud kangajääkidest ja saadaval ainueksemplaridena.

“Meile on oluline, et meie tegevused avaldaksid minimaalset mõju keskkonnale. Seetõttu kasutame kangajääke äraviskamise asemel salongi näidisdiivanite katmiseks. Väiksemate kangajääkide kasutamiseks oleme lisanud oma tootevalikkusse padjad ja tumbad,” ütleb Softrendi tegevjuht Joonatan Vinkel.

Softrendi pehme mööbli eluiga aitab pikendada võimalus diivanite ja voodite kattematerjali vahetada. „Me tahame luua tooteid, mida saaks kasutada pikka aega. Nii ei pea uut voodit või diivanit soetama, kui värvist tüdined või kangas kasutuse käigus kulub, vaid saame lihtsalt kanga ära vahetada,” lisab ta.

„Green label“ tooted on saadaval piiratud koguses Softrendi Pärnu mnt salongis. Lisaks diivanitele on Softrendi „Green label“ valikus kvaliteetsetest mööblikangajääkidest dekoratiivpadjad ja tumbad ning Reet Ausi poolt disainitud upcycled dekoratiivpadjad.

Tule tutvu valikuga Softrendi salongides!

Vaata kõiki artikleid