Pop-up kingipood @Softrend Rocca

Me väärtustame kodumaist disaini ja kvaliteeti kõiges, millega end ümbritseme. Seetõttu oleme enne jõule kokku toonud põnevad ja isikupärased Eesti disainerid, kelle looming sobib suurepärast jõulukingiks.

Jõulueelses hüpikpoes on esindatud Marat, Miurio, Kelpman Textile, Bonobo, Stella Soomlais, Nordic Honey ja Kirju.co tooted.  Valitud brändidelt tulevad hüpikpoodi müüki just jõulukingitusteks sobivad tooted. Siit leiad kingituse nii emale, isale, sõbrale ja kindlasti ka iseendale.
Me pooldame mõtteviisi, et pigem osta vähem, aga paremaid, kvaliteetsemaid asju. Käsitööna valminud ese kodumaiselt disainerilt on tähenduslik ja kauakestev kingitus. Hüpikpoe raames on saadaval ka kingituste pakkimise teenus.

Pop-up kingipood on Softrendi Rocca salongis avatud 12. november kuni 23. detsember. Vaata asukohta siit >

Stella Soomlais

Stella Soomlais stuudios valmistatakse nahast kotte ja aksessuaare. Ägedale ja kauakestvale disainile lisaks on ettevõtte eesmärk muuta naha kasutust ja tarbimist jätkusuutlikumaks ning vastutustundlikumaks rakendades oma tegevuses ringmajanduse põhimõtteid. 

Nad kasutavad parimat Euroopa päritolu taimparknahka, mis on kauakestev, vanub väärikalt ja selle tootmisel ei kasutata kahjulikke metalseid ühendeid. 

  

Miurio

Miurio missioon on julgustada inimesi kasutama oma igapäevaelus rohkem värve ja väljendusrikkust, olgu selleks nii kodu või avaliku ruumi sisustamine kui ka isiklik siidist aksessuaar. Nende looming pakub „värviteraapiat“ ja loob esilekutsuva, elava ning värvilise disaini abil positiivseid emotsioone. 

 

Bonobo

BONOBO on kodumaine kosmeetikasari, mis on loodud loodust ja loomulikkust hindavale naisele. Naisele, kelle jaoks tema keha on liiga püha, et mitte kasutada üksnes parimat võimalikku kosmeetikat. BONOBO on pühendunud selliste kosmeetikatoodete loomisele, mis on tõhusa toimega, kuid kehale leebed ja toetavad.

BONOBO looja Kristi Kalluste võlub oma valgusküllases laboris käsitsi korjatud Eesti taimede tarkuse ja orgaanilise rafineerimata shea-või abil kreeme ja huulepalsameid, mida võid muretult oma nahale kanda.  

Kelpman Textile

Saaremaalt pärit Mare haarab inspiratsiooni loodusest – saarele omasest karmist minimalismist ja sidudes seda Lääne-Eesti käsitööle iseloomulike rikkalike värvidega. 

Kelpman Textile tegutseb jätkusuutlikkust silmas pidades, tekstiilidel on minimaalne ökoloogiline jalajälg ja need on keemiliste ainete vabad. Materjalid ei sõida pikki vahemaid ja ei tekitata jäätmeid nii tekstiili kui ka valmistoodete osas. Lõngad pärinevad erinevatelt Euroopa tootjatelt, kes on pühendunud loomade õiglasele kohtlemisele ja kasutavad lõngas mittetoksilisi aineid. Kõiki tekstiiltooteid luuakse piiratud arvul ja väikeste aksessuaaride valmistamiseks kasutatakse lõikamisest ülejääke. 

KIRJU.CO

KIRJU.CO sündis, kui arhitekt hakkas joonistama loomi. Tänaseks on KIRJU.CO üks populaarseim bränd Eestis. Puhtad visuaalid ja geomeetrilised vormid kombineeritud loomade ja vikerkaarevärvidega on võitnud palju südameid. KIRJU.CO on vaba hing Eesti disainis, jagades rõõmu, värvi ja vabadust. 

KIRJU.CO valikus on ehted (kõrvarõngad, kaelakeed, käevõrud), aksessuaarid (mütsid, sokid, kotid, prossid, mansetinööbid) ja riided (t-särgid ja pusad). 

 

Marat

Pika ajalooga nõukogudeaegsest dresside tootjast on tänaseks arenenud pisut väiksem ja armsam kultusbränd. Oleme Marati algusaegadest kaasa võtnud mõnusa retrovaibi ja kohandanud selle nüüdisaegsesse kastmesse, lähtudes eelkõige tänavastiilist.

Meid inspireerivad omanäolised eesti rõivakunstnikud ja disainerid ja tegelikult kõik huvitav, millel on oma väike nišš või kiiks juures. Kanga ja lõigete valikul eelistame mugavust, aga anname endast parima, et rõiva kvaliteet sellest ei kaotaks. Eelistame seetõttu hingavat puuvillast materjali ja pisut väljapeetumaks stiiliks sametit.  

Nordic Honey

Nordic Honey teeb koostööd mahemesilatega Eesti looduskaitsealade ümbruses, et pakkuda ehedat ja kõrgkvaliteetset mett. Nende tootevalikust leiab erinevaid naturaalseid ja maitsestatud meesid, aga ka maheteesid ja mitmeid kinkekomplekte. Kõigi toodete välja arendamisel on nad lähtunud sellest, et need oleksid puhast päritolu mahetooted ning pakendatud võimalikult looduslikke ja taaskasutatavaid materjale kasutades. 

Vaata kõiki artikleid