Parimad jõulukingiideed!

Aasta mõnusaim aeg on peagi käes ja tasub hakata kingiideid otsima. Mida kinkida trenditeadlikule sõbrannale? Oma stiilsele kaaslasele? Alati hea maitsega emale?

Oleme sinu jaoks välja otsinud parimad kingiideed hinnatud disainerbrändidelt. Valiku osas oleme olnud eriti hoolikad ja valinud detaile, mis kõnetaksid alati – olenemata ajast ja moest.

Kui ta hindab häid raamatuid…

Kui ta oskab väärtustada pisiasju…

Väikesed asjad, mida kasutame igapäevaselt vajavad erilist tähelepanu. Just nendega puutume kõige enam kokku ja on oluline, et need oleksid kvaliteetsed ja hoole ning armastusega valmistatud.

Head kingiideed on siinkohal Kirju.co hõbeehted, Stella Soomlaisi rahakott ja Miurio siidisall, mille leiad Softrendi Rocca salongi pop-up poest.

Kui ta igatseb soojust ja pehmust…

Talvisel ajal suureneb igatsus millegi sooja ja pehme järgi. Et su lähedased naudiksid iga hetke, siis on hea kingiidee näiteks Kelpman Textile’i sall, Miurio villane sall või Marati hommikumantel.

Need tooted leiad Softrendi Rocca salongi pop-up kingipoest!

Kui talle meeldivad taimed ja lilled…

Kui talle meeldib külalisi võõrustada…

Talvisel ajal asendamatu magus kingitus – mesi! Kui otsid läbimõeldud ja maitsvat gurmeekingitust, siis soovitame kodumaise Nordic Honey meepurke. Ideaalne kingitus kolleegile, sõbrale või pereliikmele. Tule tutvu valikuga Softrendi Rocca pop-up kingipoes!

Kui ta ootab silmailu…

Kui sa ikka ei suuda valida…

Tule tutvu kogu tootevalikuga Softrendi salongides ning suure valiku Eesti disaini leiad just Softrendi Rocca pop-up kingipoest.

Vaata kõiki artikleid