Miks toodab Softrend oma mööblit Eestis?

Softrend on üle 20 aasta tootnud pehmet mööblit, mis nüüdseks kaunistab tuhandeid Eesti kodusid. Jätkusuutlik tootmine, kõrge kvaliteet ja vastupidavus on põhimõtted, millest Softrend jätkuvalt kinni peab.

3 põlvkonda mööblitootmise traditsioone

Softrend on pereettevõte, kus mööblitootmise traditsioonid on pikalt juurdunud. Tegevjuhi Joonatan Vinkeli vanaisa valmistas ise perele puitmööblit ja sealt on kaasa tulnud ka noorematele põlvkondadele soov pakkuda käsitööna valminud tellimusmööblit. „Heade meistrite poolt käsitööna valminud mööbel on kvaliteetne ja kestev. Tugevad materjalid ja hea disain tagavad selle, et soetatud mööbliese kestab kaua ja on ka kümne aasta pärast silmale ilus. See on Softrendi tugevus ja väärtus, millest väga hoolime,“ ütleb ta.

Kõik Softrendi diivanid valmivad oma tehases

Softrendi diivanid valmivad oma tehases Tallinna lähedal Väänas käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet. Diivanite ja voodite valmistamisega alustatakse alles siis, kui klient on endale sobiva mudeli ja kanga välja valinud.
See aitab luua kõige õigemaid tooteid, mis on kliendi kodu jaoks täpselt sobivad.
Softrendist diivani ostja ei pea tegema kompromisse, kuna näidisel olev kangas ei sobi või diivani jalg ei ole õiget värvi. Kõik diivanid ja voodid valmistatakse oma tehases, mis lubab klientidele pakkuda mitmeid võimalusi oma tulevase diivani kohandamiseks.
Tellimustööna mööbli valmistamine hoiab ka keskkonda, kuna ei toodeta lattu valmis asju, millele hiljem ei pruugi ostjat olla. Tellitud mööbel transporditakse otse tellijale korduvkasutatavas pakendis, mis aitab vähendada pakendijäätmeid.

Vähem, aga paremini

Softrendi tooted valmivad pikaajalise arendusprotsessi tulemusena. Koostööd tehakse erinevate Eesti ja Euroopa disaineritega ja sageli saavad uued tooted alguse just klientide tagasisidest ja soovidest, mille põhjal disainer ja tootearendustiim ideele õige vormi annavad.

„Meie tootearendusprotsess võtab aega, sest tahame luua läbimõeldud disainiga tooteid, mis on ka tulevikus kaunid ja funktsionaalsed. Võrreldes suurte e-poodidega on meie valik väiksem, kuid me anname endast parima, et pakkuda võimalikult kvaliteetset valikut ja omavahel kokku sobivaid tooteid,“ ütleb Joonatan.
Vaata kõiki artikleid