Lihtsad sisustusnipid jõuludeks

Pühadeajal hubase ja sooja atmosfääri loomiseks pole vaja alati suuri muudatusi teha. Siin on 7 lihtsat, kuid efektiivset sisustusnippi, mis aitavad Sul koju luua imelise jõulutunde. Oluline on aga kõige selle juures meeles pidada, et jõulud toovad rõõmu vaid siis, kui säilitad meelerahu ja võtad parajalt aega ettevalmistusteks. Sealjuures ka hingetõmbeks ja puhkuseks.

Tervitus uksel

Riputa välisuksele punutud pärg, et oma pereliikmeid või külalisi soojalt tervitada. See on lihtne detail, kuid loob juba tuppa astudes mõnusa ning oodatud tunde.

Lilleseaded

Jõluludel pole kaunistatud kuusk sugugi mitte ainuke ilulooja. Samavõrra oluliseks võib pidada ka lihtsaid lilleseadeid. Kasuta näiteks okaspuude oksi, punaseid marju ja valgeid lilli ning sea need kaunisse vaasi. Juurde võib poetada mõne toreda jõuluehte, et asi veelgi pidulikum näiks.

Jõulutuled

Erilise sära annavad akendele paigutatud jõulutuled ja kaunistused. Need mitte ainult ei loo pühademeeleolu vaid annavad ka õdusa valguse.

Küünlavalgus

Küünlad loovad alati hubase ja rahuliku atmosfääri ning on jõulude lahutamatuks osaks olnud aegade algusest. Aseta küünlad väikestesse klaasanumatesse või küünlahoidjatesse ja kaunista kuuseokste või jõuluehetega.

Küünlajalad ja vaagnad

Loo maitsekas kompositsioon lauale või kummutile küünlajalgade ja vaagnatega. Paiguta näiteks ühe suurema küünlajala ümber mitu väiksemat erinevates kõrgustes. Lisa juurde vaagen, millele paiguta jõuluehteid, kaneelipulki, käbisid ja/või puuvilju.

Jõulukaunistused

Ära karda kombineerida erinevaid materjale ja värve. Sega kokku erinevaid jõuluehteid – puidust kuusekaunistused, klaaskuulid ja värvilised paelad. See annab kodule isikupära ja piduliku ilme.

Tekstiilid

Pane põrandale pehme, kohev vaip või lambanahad.  Soojust ja mugavust saab näiteks lisada jõuluvärvides või mustrites pleedide ja dekoratiivpatjadega. Söögilaua kaunistuseks on lihtne kasutada sobiva värvitooni või materjaliga lauamatte, laudlinasid ja jõulutemaatikaga salvrätikuid. Väikesed detailid lisavad kodule pühademeeleolu ja soojust!

 

Piltidel olevad tooted

Vaata kõiki artikleid