Klientide kodud: Pilleriinu minimalistlik kodu

Mõni kodu lausa õhkab stiili ja isikupära! Klientide kodud rubriigis kajastame ilusate inimeste kodusid ja uurime, milline on nende lähenemine interjööri kujundamisele.

Pilleriin on 33-aastane Tallinnast pärit tüdruk, kes tegeleb kunsti, moe ja sisekujundusega ning tema hea stiilitunnetus on näha ka tema kodu vaadates. Ta on pool oma elust elanud Hollandis, kuid aasta tagasi kolis ta oma abikaasaga Eestisse, kus nad hakkasid oma unistuste maja ehitama.

Oma sisustusstiili kohta ütleb kunstivaldkonnas tegelev Pilleriin, et see on minimalistlik, samas tahab ta tekitada interjööris huvitavaid tekstuure ja kujusid.

„Minu jaoks on oluline lihtsus ja rahulikkus. Mulle meeldib vaadata ruumis ringi ja leida huvitavaid detaile ilma, et nad mu pea sassi ajaksid ja silmade eest kirjuks läheks,“ ütleb ta.

Oma elutuppa valis ta põhjamaiselt minimalistliku heleda kangaga Newman diivani. „Kanga valikul lähtusin oma interjöörist. Ma tahtsin tekitada võimalikult rahuliku elutoa, kus saab rahulikult olla ja puhata. Kanga valiku osas oli oluline selle vastupidavus ja kuna tegu on heleda kangaga, siis panin suure rõhu sellele, et teda oleks lihtne puhastada.“

 

Pilleriinu saad Instagramis jälgida @pilleriinleet ning tema kodu kujunemist jälgi kontolt @pilleriin.leet_interior.

Soovitame

Vaata kõiki artikleid