Klientide kodud: Kadri-Ly scandi-boho stiilis elutuba

Scandi-boho on sisustusstiil, kus skandinaavialikult heledasse minimalistlikusse interjööri on pealtnäha juhuslikult “eksinud” boheemlaslikud, eklektilised elemendid. Üheks heaks näiteks on Kadri-Ly kodu, mis põhjamaise interjööri fännidele on Instagramist tuttav @villakodu nime all.

„Meie sisustusstiil on hele põhjamaine ja natuke scandic boho. Kodu loomisel oleme võtnud eemärgiks, et see oleks hubane ja hele ning et siin oleks asju, mille oleme ise teinud. Hetkel on meie kodu veel poolik ning edeneb aeglaselt, sest kui meil tekib mõni idee, siis me mõtleme selle peale ning sageli muudame meelt. Kodu ostes ei osanud ise ka arvata, et see selline välja tuleb nagu ta praegu on,“ kirjeldab Kadri-Ly oma kodu kujunemist.

Kadri-Ly elutoast leiab Softrendi Newman diivani. „Softrendi diivanist olin ma kaua unistanud. Newmani mudeli valisime siis, kui käisime seda proovimas. See oli meie jaoks paraja pehmusega ning selle disain on täpselt selline nagu soovisime – minimalistlik ja puhaste joontega. Kangast on väga lihtne puhastada ning diivani seljatoe padjad hoiavad väga hästi vormi. Julgen soovitada!“

Jälgi Kadri-Ly kodu kujunemist Instagramis @villakodu

Sarnase stiili saamiseks soovitame

Vaata kõiki artikleid