Softrendis pakutavast kangavalikust leiab igaüks midagi sobivat

Softrend on tuntud laia kangavaliku poolest. Aga mille põhjal, miks ja kuidas teeme oma valiku majasiseselt? Softrendi kangakollektsioonid jagunevad kahte suuremasse gruppi – majakangad ja meetrikangad.

Majakangaste kollektsioon

Majakangasteks nimetame kangaid, mille oleme võtnud laokangaste valikusse. Need kangad on püsivalt laos olemas ja puudub tülikas tarneaeg. Kõik majakangad on läbinud mitmekülgse kontrolli ja sobivustestid. Oleme nende puhul kindlad, et materjal on vastupidav, ei muutu topiliseks ega veni välja.

Majakangaste kollektsiooni kuuluvad kangad on esitletud suurte kangapaanidena, mille abil on lõplikku otsust lihtsam langetada. Vajadusel anname kanganäidise ka koju kaasa, et oleks võimalus kangast õiges kontekstis vaadelda.

Laokangaste valikut vaatame üle kord aastas ja vastavalt trendi ning nõudluse suunale värskendame kollektsiooni.

Tuginedes klientide nõudlusele ning eelistustele on majakangaste valikus suures osas tekstiilid, mis omavad Oeko-tex ja easy-clean sertifikaate. Pöörame erilist rõhku kasutusmugavusele nii lastega kui ka koduloomadega peredele. Easy-clean kangad on puhastatavad puhta vee ja lapiga. Nii lihtsalt on tõepoolest võimalik vabaneda ka veini, kohvi ja moosi plekkidest!

  • NB! Salongides on majakanagaste valik suurem kui veebilehel!

Meetrikangaste kollektsioon

Meetrikangaste kollektsiooni kuulub ligi 4000 erinevat kangast.

Meie valikus on nimekad brandid nagu Romo, VillaNova, Laurizon ja AquaClean, kuid ka väga suurt populaarsust kogunud FiberGuard, Fargotex, Symphonymills, Mario Sirtori ja Textafoam.

Kollektsiooni lisamisel peame alati silmas hetkel moes olevaid sisustustrende, vastupidavust ja hooldust. Oluliseks argumendiks on plekikindlus ning vetthülgavus. Lisaks nendele omadustele valime meetrikanga kollektsiooni kangaid, mis sobivad ka stilistiliselt nõudlikumale maitsele.
Mõistame, et mõnikord vajab sisekujundusprojekt eriliselt peenhäälestust ja sobiv kangas leitakse hoopis mujalt. Seetõttu valmistame oma kollektsiooni pehmemööblit ka kliendi kangaga.

Softrendi kangavaliku värskeimad uudised

Üha olulisemaks kriteeriumiks valiku langetamisel on muutumas taaskasutus ja keskonnasäästlikkus. Seda oleme ka meie silmas pidanud. Kõige uuemad ja innovaatilisemad kangad meie valikus on Fargotexi Save the Planet ja Aura Italia kollektsioonid.

Save the Planet kangakollektsioon

Save the Planet kollektsioonis on kangad, mis on valmistatud ümbertöödeldud plastikust. Vaatamata sellele, et tegemist on nõnda ebasõbraliku ja jäiga materjaliga, on sellest valminud kangad tõeliselt mõnusad, pehmed ja sametised.

Kõik kangad on märgistatud Magic Home’i sildiga, mis tähistab, et kangas on veega puhastatav ja töödeldud nõnda, et vedelik ei imendu. Lisaks omavad need kangad ka lemmilooma- ja viirusetõrjesertifikaati. Kangastel on ka Oeko-Tex sertifikaat ning Global Recycled Standard sertifikaat.

Kollektsioon koosneb erinevatest tekstuuridest, mille ühiseks jooneks on erakordne pehmus. Värvipalett viitab meie planeedi loodusele. Sügavroheline toob silme ette igihaljad troopilised metsad, sinised peegeldavad jäiste maade kliimat, oranžid varjundid peegeldavad päikeseloojanguid.

Tutvu lähemalt Save the Planet kangakollektsiooniga siin > 

Aura Italia kangakollektsioon

Aura Italia on kangaste kollektsioon, mis põhineb looduslikel materjalidel nagu puuvill, lina ja viskoos. Sissepõimitud geomeetriliste kujundite ja erinevate struktuuridega kompositsioonid loovad üheaegselt nii ajatu, kuid teisalt ka moodsa nüansiga materjali ja mustri.

Ka Aura Italia kollektsioonis on suur osa kangaid tähistatud lemmikoomasõralikuks, vett- ja mustust hülgavaks. Lisaks on mitmetel kangastel ka tulekindluse sertifikaat, mis on tihti vajalik avalikes ruumides.

Aura Italia on justkui sentimentaalne postkaart Itaalia reisilt. Idüllilised augustikuu pärastlõunad, suveõhtud ja kuuvalged ööd, maalilised küpressidega ääristatud teed, arhitektuur ja lõpuks mälestused mosaiikidest, lõhnadest, kujunditest ning värvidest, mis on jäädvustatud harmoonilistesse, kordumatutesse kudedesse ja struktuuridesse.

Tutvu lähemalt Aura Italia kangakollektsiooniga siin >

Vaata kõiki artikleid