Maksa osade kaupa: 67.875 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 67.875 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Tooteinfo
Toote tähis S40-OS35
Mõõdud Sobib mudelile: S40-S35 (262x115 cm)
Materjalid Kattematerjal: Avelina 9573
Tarneaeg

Valmistusaeg: 5-8 nädalat

 

Ei leia ikka seda õiget? Tule tutvu laiema kanga- ja jalavalikuga meie salongides.

Inspiratsioon

Diivan Mac püüdis pilku oma mugavusega, disainiga ning ka diivani propotsioonid sobisid planeeritavasse ruumi. Diivan on pererahva kindel magnet.
Ljudmilla Funika-Müür - Tallinn, Eesti
Sisearhitekt / STUUDIO88
Loe kogu lugu
Diivan, kuhu päeva lõpuks mahuvad kaissu ka abikaasa ja lapsed. Ja kuigi tuleb juba ette arvestada vajunud patjade ning üldise korrapäratu muljega, pole midagi mõnusamat ja hubasemat, kui üks selline maandumispaik kodus.
Egle - Tartumaa, Eesti
Mac diivani omanik
Loe kogu Egle kodu lugu

Vaata videot

Miks Softrend?

 

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

 

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Argo Tamm

Argo Tamm on pikaaegne Softrendi in-house disainer, kelle disainitud on mitmed populaarsed diivanid ja voodid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava ja kestva tehnilise disainiga tooted, mis ka kümne aasta päraks oleks silmale ilusad.