Fuuga

Õhuline ja ergonoomiline. Fuuga võlub läbimõeldud disainiga.

Maksa osade kaupa: 114.5 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Maksa osade kaupa: 114.5 €

periood: 8 kuud

0% intress

8 kuud järelmaks

Fuuga on Sulle õige voodi, kui

  • Soovid voodit, mille kõik katted on eemaldatavad.
  • Naudid voodis lugemist - kergelt kaldus peats teeb selle mugavaks.
  • Mõnus on uinuda, ilus on ärgata. Hea on olla.

Kliendid kiidavad

Soovisin, et mu esimeses täiesti enda korteris oleks minu unistuste voodi. Kuna magamistuba ei ole kuigi suur, muretsesin pisut, et võin voodinurkade pihta kogemata komistada või jala ära lüüa, aga Fuuga on selles osas suurepärane – kõik nurgad on pehmed ja ümarad.
Veronika - Tallinn, Eesti
Fuuga voodi omanik
Loe kogu Veronika kodu lugu
Kõik Softrendi salongid on kujundatud meie sisekujundaja poolt, kes väljapanekut sageli värskendab, et iga kord, kui sa meid külastad, leiaksid värskeid sisustusideid ja uudistooteid.
Softrendi salong - Tallinn, Eesti
voodi Fuuga

Vaata videot

Miks Softrend?

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid ja voodid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame voodi valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid tooteid.
Disainer

Argo tamm

Argo Tamm on pikaaegne Softrendi in-house disainer, kelle disainitud on mitmed populaarsed diivanid ja voodid. Tema eesmärgiks on luua ajatu välimuse ning vastupidava ja kestva tehnilise disainiga tooted, mis ka kümne aasta päraks oleks silmale ilusad.