voodi Viola

1151 €
(sisaldab käibemaksu)

Müüdud

Küsi lisainfot

Tooteinfo ja mõõdud
Kõrgus: 102 cm
Istumiskõrgus: 35 cm
Jalgade kõrgus: 15 cm
Materjalid
Raam: täispuidust ja vineerist karkass, polsterdatud porolooniga
Jalad: tamm
Kattematerjal: Oslo 9884

Oslo on elegantse kerge struktuuriga mitmeniidiline kangas. Käe all tundub see materjal pehme ja olenevalt valgusest on sellel aimatav läige. Vaheldumisi kootud sametised ja siidised niidid lisavad kangale sügavust ja mitmekihilisust, ilma et muudaks seda kirjuks. Oslo kangas on pestav.

Koostis: 100% PES; Martindale: 100 000

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav; voodipõhi jäikadest lippidest; hind ei sisalda madratsit

Garantii
Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg
Müüdud

Vaata videot

Miks Softrend?

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb.

Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.