Tagasi

Tumba koostöös Reet Ausiga

Reet
Disainer: Reet Aus

LASE LOODUSEL PUHATA JA PUHKA KA ISE

Vajutame ennast koos sinuga Softrendi uue diivani mõnusasse, pehmesse nurka ja räägime natuke juttu. Need padjad, tugitool ja tumba näevad superhead välja, eks ole? Peavadki nägema, sest tippdisainer ja moeteoreetik Reet Aus ei jäta endast maha jälge, mis silma riivaks.

Väline efektsus on aga siin kõigest kohustuslikuks lisandiks. Neil mööblitükkidel siin on hoopis sisemine ilu, mille nimeks on upcycling ehk väärtustav taaskasutus. Väärtustav taaskasutus tähendab seda, et need interjööri aksessuaarid on algusest lõpuni valminud sellest materjalist, mis meie enda põhitoodangu tööstuslikust tootmisest üle jääb. Just nimelt sellest mis jääb üle, mitte sellest, millest kord juba midagi valmistatud on. Ehk siis katted on valmistatud puhtast ja uuest tekstiilist, mille varem lihtsalt tootmisülejäägina prügimäele transportisime. Aga nüüd on raiskamisel lõpp! Softrend ’i suunaks on väärtustav taaskasutus ja paindlik kombineerimine tootmisel, et saada täielikult jäätmevabaks ettevõtteks.

Uute lahenduste otsimine keskkonna ülekoormamise vältimiseks võib viia üllatavate ja stiilsete lahendusteni. Näiteks tumba täiteks olevad tatrakestad annavad tõuke lausa taaskasutust võimaldavate tööstusharude sümbioosile D.U.F.T – (design – upcycling – food – trend).

Võttes siin pehmes diivaninurgas istudes räägitud jutu kokku – need efektsed sisustusasjakesed on stiilsed, värsked ja mis peaasi – nende asjade võrra on maailmas reaalselt vähem prügi.

Hind:
95 €Lisa oma koju värske detail - tumbad on salongis kaasa ostmiseks kohe olemas!

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo

KATE
100% taaskasutus: kvaliteetne tekstiili jääk

SISU
100% taaskasutus: Tõrvaaugu mahetalu tatrakestad

LISAINFO
erinevad mustri- ja värvikombinatasioonid, valik uueneb pidevalt; kinnine kate

MÕÕDUD
läbimõõt ligikaudu 60cm

TOOTE KAAL
15 kg

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

  • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Eestis
  • Lai disainide, mõõtude ning katte- ja sisumaterjalide valik 
  • Anname diivanite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
  • 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit

TUTVU MEIE PEHMETE VÄÄRTUSTEGA
VAATA KUIDAS VALMIB MEIE DIIVAN

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid