Tagasi

Pocket kattemadrats

Luksuslikult mugav ja hingav.

 

 

 

Hind alates:
895 € al. 895 € al. 995 € al. 1130 €Valmistusaeg 2-4 nädalat. 

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo
Materjalid

POCKET KATTEMADRATSI LÄBILÕIGE

Softrend_Pocket_kattemadrats

KATTEMADRATSI MÕÕDUD
valikus mõõdud 80x200cm, 90x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm,  200x200cm, 180×210, 200×210

LISAINFO
kattemadratsitel on eemaldatavad katted ja 100% puuvillane aluskott

Pocket kattemadratsi materjalid

Helge hommik – see ongi tunne, mis meid kontinentaalvoodite sarja ja madratsite väljatöötamisel inspireeris. Softrendi kontinentaalvoodid on tippkvaliteetsed alates läbimõeldud sisust kuni kauni vormini. Valisime välja parimad materjalid, panime neist pikaajaliste katsetuste tulemusena kokku kõige mugavama kombinatsiooni ja andsime sellele luksuslikule tervikule ka ajatult ilusa kuju. 
Elukvaliteedi tähtis, võib-olla isegi kõige tähtsam osa on hea uni. Seepärast valisime madratistesse Sinu jaoks ainult parimad lahendused:

 • Kvaliteetsed vedrud – vedrustus on pehme mööbli tähtsaim osa. See tekitab kihtide vahele õhuvahe, kus õhk ringleb ja kehaniiskus juhitakse ära, tagades nii õige mikrokliima.
 • Lateks – vastupidiselt poroloonile on see materjal looduslik, hingav ja juhib niiskust.
 • Eemaldatavad madratsikatted – kerge puhastada. Madratsil on puuvillane aluskott, et saaksid madratsit kasutada ka ajal mil katted on puhastuses.
 • Töötluseta stretch-kangas madratsikattel – mida loomulikum ja looduslikum, seda parem.

Pocket kattemadrats

VEDRUSTUS PARIMA HINGAVUSE TAGAMISEKS: MINI SOFTECH TASKUSTATUD VEDRUD

Mini Softech vedrusüsteem on nutikas ja innovatiivne lahendus kattemadratsile, mis loob tõeliselt luksusliku tunde. Vedrustus tekitab madratsi kihtide vahele õhuvahe, kus õhk ringleb ja kehaniiskus juhitakse ära, tagades nii parimaks puhkuseks vajaliku mikrokliima.
Taskustatud vedrude puhul on iga vedru pakitud eraldi spetsiaalsesse tugevast riidest taskusse, mis annab vedrudele vaba ja iseseisva liikuvuse. Mini Softech taskustatud-vedrusüsteemi puhul võid end kaaslase kõrval vabalt liigutada, ilma et tema puhkusehetki segaks.

 • Softrendi madratsites on kvaliteetsed Leggett & Platt vedrud. Leggett & Platt’il on üle 130 aasta kogemust voodite ja madratsite arenduses.
 • Anname vedrudele 10-aastase garantii

LATEKS

Lateks – kummipuu piimmahlast toodetud naturaalne, elastne ja vastupidav materjal. Iga une ajal tehtud liigutus tekitab lateksi poorides õhutsirkulatsiooni ja vähendab seeläbi higistamist. Lateksi elastsus kohaneb täielikult Sinu kehaga, pakkudes üheaegselt nii pehmet kogemust kui ka tuge. Talvel hoiab keha sooja ja suvel jahedana.
Lateks ei sobi pesitsuseks tolmulestadele, olles nii hea ka astmaatikutele.

VISCO

Innovatiivne Visco ehk memory foam on uue generatsiooni materjal, kus poroloonile on lisatud spetsiaalseid komponente, mis muudavad selle viskoossust ja tihedust. Algselt NASA poolt välja töötatud materjal reageerib kehasoojusele. Viscost madrats võtab kiiresti sellel lamaja keha kuju, leevendades nii võimalikke kehapingeid. Kui aga liigutada, taastab materjal kiiresti oma algse kuju, et taaskord Sinu keha kuulata.

PUUVILL JA VILL

Ühel madratsipoolel on puuvill, teisel pool vill, et saaksid madratsit keerata vastavalt aastaaegadele või enda mugavusele. Puuvilla kiht jahutab ja vill hoiab talvel hingavalt soojas.

 • Softrendi kattemadratsites kasutame puuvilla kaaluga 200 gr / m2 ja naturaalset hoolikalt puhastatud lambavilla 200 gr/ m2.

EEMALDATAV KATE JA PUUVILLANE ALUSKOTT

Softrendi madratsitel on puuvillane lukuga aluskott, mis võimaldab madratsit kasutada ka siis, kui katted on puhastuses – oluline detail, mida märkad alles siis, kui madrats on reaalselt kasutuses. Aluskott võimaldab katet ka mugavalt peale panna. Madratsikate on pealt ja alt stretch-kangast, mis hingab ja hoiab hästi vormi, ka siis, kui sellel kauem puhata. Külgede naturaalvalge Carvin kangas muudab katte kaunilt luksulikuks.

 • Kate on masinas pestav, materjalid: stretch kangas 280 gr / m2, 27,8% puuvill, 72,2% polüester; Carvin kangas 59% polüester, 41% puuvill

 

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

 • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Eestis
 • Lai disainide, mõõtude ning katte- ja sisumaterjalide valik 
 • Anname diivanite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
 • 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit

TUTVU MEIE PEHMETE VÄÄRTUSTEGA
VAATA KUIDAS VALMIB MEIE DIIVAN

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid