pesukastiga voodi Opera

Miks paljud Operat eelistavad? Selle ajatu elegants tuleb esile igas interjööris.

2033 €
(sisaldab käibemaksu)

Laos olemas: tarneaeg kuni 5 tööpäeva

Tooteinfo

Toote tähis
S23-MB160

Mõõdud
Pikkus: 218 cm / Kõrgus: 114.5 cm / Laius: 170 cm
Istumiskõrgus: 34.5 cm
Jalgade kõrgus: 2 cm

Materjalid
Raam: täispuidust ja vineerist karkass, polsterdatud porolooniga
Jalad: Tamm

Kattematerjal
Spirit 516

Mustust hülgava töötlusega Aquaclean kangas

Spirit on väga vastupidav ja, nagu ka teised Aquaclean töötlusega kangad, kergesti veega puhastatav. Kangal on veluurne pind, tänu millele ei lähe see topiliseks. Mati ja särava šenillniidi vaheldumine annab kangale vaoshoitud läike.
100% PES; Martindale: 100 000

Lisainfo
Katteriie ei ole eemaldatav; valikus pesukastiga ja ilma pesukastita voodi; pesukastiga voodi põhi: painutatud lipid; pesukastita voodi põhi: jäigad lipid; hind ei sisalda madratsit

Garantii
Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20 aastase garantii

Tarneaeg
Laos olemas: tarneaeg kuni 5 tööpäeva


Kliendid kiidavad

Midagi ajatut. Meie voodi on tulnud meiega kaasa juba eelmisest kodust. Mäletan, et kui selle soetasin, siis soovisin, et mul ei tekiks sellest tüdimust. Ja kui olen praegu poodides ringi vaadanud, siis soetaksin ikka ja jälle selle voodi!
Therese - Tartu, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Therese kodu lugu
Opera voodi aga võlus meid salongis oma lihtsa, kuid ilusa välimusega ning samal ajal ka praktilisusega, sest voodi alla sai tellida suure panipaiga, mis aitab kapid ja muud pinnad hoida “mürast” puhtana.
Anna-Liisa - Tallinn, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Anna-Liisa kodu lugu
Kuna meie praegune kodu on võrdlemisi väike, on voodi all olev pesukast ülipraktiline ning vajalik. See leiab kogu aeg kasutust! Voodikarkassi 20-aastane garantii äratas usaldust ja kindlustunnet.
Liis - Tallinn, Eesti
Opera voodi omanik
Loe kogu Liisi kodu lugu

Vaata videot

Miks Softrend?

Juba 20 aastat valmivad Softrendi diivanid meie oma Vääna tehases käsitööna 30 meistri oskusliku käe all, et tagada nende kõrge kvaliteet.

  • Hea hinna ja kvaliteedi suhe: meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kestvat kodumaist disainmööblit õiglase hinnaga. Anname diivanite ja voodite täispuidust karkassile 20-aastase garantii.
  • Disain: pika ja põhjaliku arendustöö tulemusena valmivad premium-kvaliteediga tooted.
  • Jätkusuutlik: alustame diivani valmistamisega alles siis, kui oled endale sobiva välja valinud – nii loome kõige õigemaid diivaneid.
Disainer

Softrendi disainitiim

Olles üle 20 aasta pehmet mööblit valmistanud, on mugavusel ja kvaliteedil Softrendi jaoks eriline tähendus. See pole pelgalt sõnakõlks, vaid koondab endas meeskonda, materjale ja töövõtteid, mis mööblile sellise vormi ja sisu loovad, et inimene sellel end tõeliselt hästi tunneb. Mitmed Softrendi populaarsed tooted on alguse saanud just meie klientide soovidest ja tagasisidest, mille põhjal meie arendustiim on andnud ideele selle õige vormi.